iWesele.pl

Sala weselna Bełżec

Decyzja dotycząca sali weselnej w mieście jest z pewnością jedną z najważniejszych decyzji jaka stoi przed nowożeńcami. W każdym roku stopniowo rośnie liczba obiektów w mieście , zapewniających organizację imprez weselnych, toteż jest w czym wybierać. Niestety niejednokrotnie uświadamiamy sobie, że im większy wybór, tym ciężej podjąć decyzję. Zdecydowanie sala weselna w mieście powinna być tą wymarzoną.

Ważne jest, by w trakcie dokonywania decyzji sali weselnej w miejscowości pamiętać o sprawach logistycznych, tj. liczbie zaproszonych gości, umiejscowieniu sali weselnej, możliwości przenocowania gości, a także o koszcie wynajmu sali weselnej. Warto jest również mieć na uwadze możliwość zapewnienia przez właścicieli sali weselnej w miejscowości dodatkowych opcji, takich jak: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tej sprawie spieszymy Wam z pomocną dłonią! Z naszą pomocą znajdą Państwo najlepsze sale weselne w mieście i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Bełżec

Miejscowość Bełżec to miasto, które znajduje się w wschodniej Polsce, województwo Lubelskie, kod pocztowy 22-670. Miasto należy do powiatu tomaszowskiego. Powierzchnia zajmuje 33,5 km2.

Historia założenia jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na długoletnią historię, która związana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Bełżec sięga ok. 3 365. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość 5%. W miasteczku Bełżec gęstość zaludnienia wynosi 101 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 84, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od LTM.

Miasteczko Bełżec leży w pobliżu takich miejscowości i wsi jak: Tarnawatka (17,1 km), Horyniec-Zdrój (15,9 km) , Rachanie (18,6 km) , Tomaszów Lubelski (7,4 km), Lubycza Królewska (12,0 km), Narol (8,8 km) , Jarczów (13,8 km).

Niezależnie od pory roku Bełżec i okolica zachwyca odwiedzających zapewniając sporo atrakcji. Mieści się tu wiele ciekawych miejsc, które budują wyjątkowy klimat miejscowości. Bełżec posiada jeden z najbardziej interesujących i unikalnych krajobrazów. W miejscowości Bełżec i okolicy mieści się sporo pomników przyrody, terenów zielonych oraz parków. Miasto Bełżec zapewnia pozytywne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.