iWesele.pl

Sala weselna Bełżyce

Decyzja dotycząca sali weselnej w miejscowości jest bez wątpienia jedną z najważniejszych decyzji jaka jest nowożeńcami. Każdego roku stale rośnie liczba obiektów w miejscowości , umożliwiających organizację imprez weselnych, więc jest w czym wybierać. Jednak nie jeden raz okazuje się, że im szerszy wybór, tym trudniej podjąć decyzję. Zdecydowanie sala weselna w miejscowości powinna być tą wymarzoną.

Istotne jest, by w trakcie podejmowania wyboru sali weselnej w miejscowości pamiętać o kwestiach organizacyjnych, tj. liczbie gości weselnych, umiejscowieniu sali weselnej, opcji noclegu gości, jak również o koszcie wynajmu sali weselnej. Warto jest także zwrócić uwagę na opcję zapewnienia przez właścicieli sali weselnej w miejscowości dodatkowych opcji, takich jak: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tym temacie spieszymy Wam z pomocną dłonią! Z naszą pomocą znajdą Państwo najlepsze sale weselne w miejscowości i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Bełżyce

Miejscowość Bełżyce to miasteczko, które położone jest w wschodniej Polsce, województwo Lubelskie, kod pocztowy 24-200. Miejscowość należy do powiatu lubelskiego. Obszar zajmuje 23,5 km2.

Historia założenia jest trudna do ustalenia. Pierwsze wzmianki ukazują długoletnią historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1417. Liczba mieszkańców miasteczka Bełżyce osiąga ok. 6 591. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość 5%. W miasteczku Bełżyce gęstość zaludnienia wynosi 280,9 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 81, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od LUB.

Miejscowość Bełżyce leży niedaleko takich metropolii, miast i wsi jak: Bychawa (25,0km), Urzędów (22,3km) , Kazimierz Dolny (27,8km) , Nałęczów (13,2km), Lublin (21,6km), Poniatowa (15,1km) , Opole Lubelskie (21,9km).

W każdej porze roku Bełżyce i okolica przyciąga turystów zapewniając moc niespodzianek. Mieści się tu masa atrakcyjnych miejsc, które budują jedyny w swoim rodzaju klimat miejscowości. Bełżyce posiada jeden z najciekawszych i najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Bełżyce i okolicy znajduje się sporo pomników przyrody, terenów zielonych w tym również parków. Miejscowość Bełżyce stwarza pozytywne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.