iWesele.pl

Sala weselna Biały Dunajec

Wybór sali weselnej w mieście jest niewątpliwie jedną z najbardziej istotnych decyzji jaka stoi przed nowożeńcami. W każdym roku stopniowo rośnie liczba obiektów w miejscowości , umożliwiających zorganizowanie imprez weselnych, więc jest w czym wybierać. Jednak nie jeden raz uświadamiamy sobie, że im bogatszy wybór, tym trudniej podjąć decyzję. Zdecydowanie sala weselna w mieście musi być tą wyśnioną.

Istotne jest, aby podczas podejmowania wyboru sali weselnej w miejscowości pamiętać o kwestiach organizacyjnych, tj. liczbie zaproszonych gości, umiejscowieniu sali weselnej, możliwości przenocowania gości, jak również o kwocie wynajmu sali weselnej. Warto jest także zwrócić uwagę na możliwość zapewnienia przez właścicieli sali weselnej w miejscowości dodatkowych atrakcji, jak np.: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tej sprawie spieszymy Wam z pomocną dłonią! Z naszą pomocą znajdą Państwo najlepsze sale weselne w mieście i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Biały Dunajec

Miasto Biały Dunajec to miasteczko, które położone jest w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 34-425. Miasteczko należy do powiatu tatrzańskiego. Powierzchnia zajmuje 35,2 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na wieloletną historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Biały Dunajec wynosi ok. 7 150. Bezrobocie tu jest średnie i wynosi szacunkowo wartość 5%. W mieście Biały Dunajec gęstość zaludnienia wynosi 202 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 18, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KTT.

Miejscowość Biały Dunajec leży w pobliżu takich miast i miasteczek jak: Łapsze Niżne (17,4 km), Nowy Targ (13,7 km) , Kościelisko (20,3 km) , Poronin (4,0 km), Bukowina Tatrzańska (10,4 km), Szaflary (5,7 km) , Czarny Dunajec (11,5 km).

W każdej porze roku Biały Dunajec i okolica urzeka turystów zapewniając ogrom niespodzianek. Położonych jest tu masa ciekawych miejsc, które budują niesamowity klimat miasta. Biały Dunajec posiada jeden z najbardziej interesujących i najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Biały Dunajec i okolicy mieści się sporo pomników przyrody, obszarów zielonych i parków. Miasto Biały Dunajec stwarza komfortowe warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.