iWesele.pl

Sala weselna Bielice

Decyzja dotycząca sali weselnej w mieście jest bez wątpienia jedną z najbardziej istotnych decyzji jaka stoi przed nowożeńcami. Każdego roku stopniowo rośnie liczba miejsc w mieście , zapewniających organizację przyjęć weselnych, w konsekwencji jest w czym wybierać. Jednak niejednokrotnie uświadamiamy sobie, że im większy wybór, tym trudniej podjąć decyzję. Bo przecież sala weselna w miejscowości powinna być tą wyśnioną.

Istotne jest, by podczas dokonywania wyboru sali weselnej w mieście pamiętać o sprawach organizacyjnych, tj. liczbie zaproszonych gości, lokalizacji sali weselnej, możliwości noclegu gości, jak również o kwocie wynajmu sali weselnej. Warto jest również mieć na uwadze możliwość zapewnienia przez organizatorów sali weselnej w miejscowości dodatkowych opcji, jak np.: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tej sprawie spieszymy Wam z pomocą! Z naszą pomocą znajdą Państwo najlepsze sale weselne w miejscowości i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Bielice

Miejscowość Bielice to miasteczko, które znajduje się w północno-zachodniej Polsce, województwo Zachodniopomorskie, kod pocztowy 74-202. Miejscowość należy do powiatu pyrzyckiego. Powierzchnia zajmuje 84,2 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki ukazują wieloletną historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Bielice sięga ok. 3 121. Bezrobocie tu jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość 7%. W miejscowości Bielice gęstość zaludnienia wynosi 37 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 91, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od ZPY.

Miasteczko Bielice leży niedaleko takich miejscowości i wsi jak: Warnice (17,6 km), Gryfino (17,0 km) , Kobylanka (18,8 km) , Banie (11,8 km), Stare Czarnowo (12,8 km), Pyrzyce (12,4 km) , Kozielice (13,3 km).

Bez względu na porę roku Bielice i okolica urzeka turystów oferując dużo rozrywek. Położonych jest tu wiele interesujących miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miasta. Bielice posiada jeden z najciekawszych i najpiękniejszych krajobrazów. W mieście Bielice i okolicy znajduje się sporo pomników przyrody, terenów zielonych w tym również parków. Miasteczko Bielice daje komfortowe warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.