iWesele.pl

Sala weselna Bobowa

Wybór sali weselnej w miejscowości jest zdecydowanie jedną z najważniejszych decyzji jaka stoi przed nowożeńcami. Każdego roku stopniowo wzrasta liczba lokali w mieście , umożliwiających organizację przyjęć weselnych, więc jest w czym wybierać. Niestety niejednokrotnie uświadamiamy sobie, że im szerszy wybór, tym trudniej zdecydować. Bo przecież sala weselna w miejscowości musi być tą wyśnioną.

Istotne jest, aby podczas dokonywania wyboru sali weselnej w mieście pamiętać o sprawach organizacyjnych, tj. liczbie gości weselnych, umiejscowieniu sali weselnej, możliwości przenocowania gości, jak również o kwocie wynajmu sali weselnej. Warto jest również mieć na uwadze opcję zapewnienia przez właścicieli sali weselnej w mieście dodatkowych atrakcji, takich jak: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tej sprawie pędzimy Wam z pomocą! Z naszą pomocą znajdą Państwo najlepsze sale weselne w mieście i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Bobowa

Miasto Bobowa to miasto, które leży w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 38-350. Miasto należy do powiatu gorlickiego. Obszar zajmuje 7,2 km2.

Historia założenia jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski ukazują długoletnią historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1339. Liczba mieszkańców miejscowości Bobowa sięga ok. 3 123. Bezrobocie tu jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość 5%. W miasteczku Bobowa gęstość zaludnienia wynosi 435,0 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 18, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KGR.

Miasteczko Bobowa leży niedaleko takich miejscowości jak: Tuchów (21,8km), Nowy Sącz (19,9km) , Biecz (22,6km) , Ciężkowice (8,5km), Gorlice (16,2km), Grybów (9,6km) , Zakliczyn (19,1km).

W każdej porze roku Bobowa i okolica przyciąga turystów oferując sporo niespodzianek. Mieści się tu masa ciekawych miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miasta. Bobowa posiada jeden z najciekawszych oraz unikalnych krajobrazów. W miasteczku Bobowa i okolicy znajduje się sporo pomników przyrody, obszarów zielonych i parków. Miasteczko Bobowa daje wygodne warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.