iWesele.pl

Sala weselna Bochnia

Decyzja dotycząca sali weselnej w miejscowości jest zdecydowanie jedną z najbardziej istotnych decyzji jaka stoi przed nowożeńcami. Każdego roku stopniowo rośnie liczba miejsc w mieście , zapewniających organizację przyjęć weselnych, w konsekwencji jest w czym wybierać. Jednak niejednokrotnie uświadamiamy sobie, że im szerszy wybór, tym trudniej podjąć decyzję. Zdecydowanie sala weselna w mieście powinna być tą wyśnioną.

Istotne jest, by podczas podejmowania wyboru sali weselnej w miejscowości pamiętać o sprawach organizacyjnych, tj. liczbie zaproszonych gości, położeniu sali weselnej, opcji przenocowania gości, jak również o kwocie wynajmu sali weselnej. Warto jest także zwrócić uwagę na opcję zapewnienia przez właścicieli sali weselnej w mieście dodatkowych opcji, takich jak: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tej sprawie spieszymy Wam z pomocą! Z naszą pomocą znajdziecie najlepsze sale weselne w mieście i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Bochnia

Miasteczko Bochnia to miasto, które leży w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 32-700. Miejscowość należy do powiatu bocheńskiego. Powierzchnia zajmuje 29,9 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na długoletnią historię, która związana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1253. Liczba mieszkańców miasta Bochnia sięga ok. 29 972. Bezrobocie tu jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość 5%. W mieście Bochnia gęstość zaludnienia wynosi 1 003,4 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 14, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KBC.

Miasteczko Bochnia leży blisko takich metropolii, miast i wsi jak: Koszyce (24,4km), Czchów (23,1km) , Wieliczka (26,2km) , Nowy Wiśnicz (6,3km), Niepołomice (16,9km), Brzesko (12,4km) , Nowe Brzesko (18,6km).

Niezależnie od pory roku Bochnia i okolica urzeka turystów zapewniając ogrom niespodzianek. Znajduje się tu masa interesujących miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miasta. Bochnia posiada jeden z najciekawszych oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Bochnia i okolicy mieści się wiele pomników przyrody, terenów zielonych w tym również parków. Miasto Bochnia oferuje pozytywne warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.