iWesele.pl

Sala weselna Chełmek

Wybór sali weselnej w miejscowości jest z pewnością jedną z najbardziej istotnych decyzji jaka jest nowożeńcami. Z roku na rok ciągle rośnie liczba lokali w mieście , które oferują zorganizowanie imprez weselnych, więc jest w czym wybierać. Niestety nie jeden raz okazuje się, że im większy wybór, tym trudniej podjąć decyzję. W końcu sala weselna w mieście powinna być tą wyśnioną.

Istotne jest, aby podczas dokonywania decyzji sali weselnej w miejscowości pamiętać o sprawach organizacyjnych, tj. liczbie gości weselnych, umiejscowieniu sali weselnej, możliwości przenocowania gości, a także o kwocie wynajmu sali weselnej. Warto jest również mieć na uwadze możliwość zapewnienia przez właścicieli sali weselnej w mieście dodatkowych atrakcji, jak np.: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tej sprawie spieszymy Wam z pomocą! Z naszą pomocą znajdą Państwo najlepsze sale weselne w mieście i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Chełmek

Miasto Chełmek to miasteczko, które położone jest w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 32-660. Miasteczko należy do powiatu oświęcimskiego. Powierzchnia zajmuje 8,3 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na wieloletną historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1969. Liczba mieszkańców miejscowości Chełmek sięga ok. 9 090. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość 7%. W mieście Chełmek gęstość zaludnienia wynosi 1 099,2 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 33, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KOS.

Miejscowość Chełmek leży w pobliżu takich miejscowości jak: Chrzanów (11,5km), Bieruń (11,2km) , Jaworzno (11,8km) , Libiąż (4,8km), Oświęcim (7,8km), Imielin (6,7km) , Lędziny (9,6km).

Niezależnie od pory roku Chełmek i okolica przyciąga turystów gwarantując wiele niespodzianek. Mieści się tu masa ciekawych miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miasta. Chełmek posiada jeden z najciekawszych i najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Chełmek i okolicy mieści się sporo pomników przyrody, terenów zielonych a także parków. Miasteczko Chełmek daje pozytywne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.