iWesele.pl

Sala weselna Chodel

Wybór sali weselnej w mieście jest zdecydowanie jedną z najważniejszych decyzji jaka jest nowożeńcami. Z roku na rok stopniowo rośnie liczba obiektów w mieście , które oferują zorganizowanie przyjęć weselnych, w konsekwencji jest w czym wybierać. Niestety nie jeden raz okazuje się, że im większy wybór, tym ciężej podjąć decyzję. Bo przecież sala weselna w mieście powinna być tą wyśnioną.

Istotne jest, aby podczas dokonywania wyboru sali weselnej w miejscowości pamiętać o sprawach organizacyjnych, tj. liczbie gości weselnych, położeniu sali weselnej, opcji przenocowania gości, a także o koszcie wynajmu sali weselnej. Warto jest również zwrócić uwagę na możliwość zapewnienia przez właścicieli sali weselnej w miejscowości dodatkowych opcji, takich jak: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tej sprawie pędzimy Wam z pomocną dłonią! Z naszą pomocą znajdziecie najlepsze sale weselne w miejscowości i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Chodel

Miasteczko Chodel to miasto, które położone jest w wschodniej Polsce, województwo Lubelskie, kod pocztowy 24-350. Miasto należy do powiatu opolskiego. Powierzchnia zajmuje 108,4 km2.

Historia założenia jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na długoletnią historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Chodel osiąga ok. 6 658. Bezrobocie tu jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość 7%. W mieście Chodel gęstość zaludnienia wynosi 62 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 81, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od LOP.

Miasto Chodel leży w pobliżu takich miejscowości i wsi jak: Niedrzwica Duża (15,8 km), Bełżyce (12,3 km) , Wojciechów (15,9 km) , Borzechów (10,5 km), Urzędów (10,7 km), Poniatowa (10,5 km) , Opole Lubelskie (11,7 km).

Bez względu na porę roku Chodel i okolica zachwyca turystów zapewniając moc niespodzianek. Mieści się tu wiele ciekawych miejsc, które budują niesamowity klimat miasteczka. Chodel posiada jeden z najciekawszych oraz unikalnych krajobrazów. W miejscowości Chodel i okolicy znajduje się wiele pomników przyrody, obszarów zielonych i parków. Miasteczko Chodel daje komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.