iWesele.pl

Sala weselna Czchów

Decyzja dotycząca sali weselnej w mieście jest niewątpliwie jedną z najbardziej istotnych decyzji jaka stoi przed nowożeńcami. W każdym roku stopniowo wzrasta liczba miejsc w mieście , oferujących zorganizowanie imprez weselnych, toteż jest w czym wybierać. Niestety nie jeden raz okazuje się, że im szerszy wybór, tym ciężej zdecydować. Zdecydowanie sala weselna w miejscowości musi być tą wymarzoną.

Ważne jest, aby podczas podejmowania wyboru sali weselnej w miejscowości pamiętać o sprawach organizacyjnych, tj. liczbie gości weselnych, lokalizacji sali weselnej, opcji przenocowania gości, jak również o kwocie wynajmu sali weselnej. Warto jest również zwrócić uwagę na możliwość zapewnienia przez organizatorów sali weselnej w mieście dodatkowych opcji, takich jak: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tym temacie pędzimy Wam z pomocną dłonią! Z naszą pomocą znajdziecie najlepsze sale weselne w mieście i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Czchów

Miejscowość Czchów to miasteczko, które położone jest w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 32-860. Miasto należy do powiatu brzeskiego. Obszar zajmuje 14,1 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na wieloletną historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1333. Liczba mieszkańców miasteczka Czchów wynosi ok. 2 380. Bezrobocie tu jest średnie i osiąga szacunkowo wartość 5%. W miejscowości Czchów gęstość zaludnienia wynosi 168,9 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 14, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KBR.

Miasto Czchów leży niedaleko takich metropolii, miast i wsi jak: Bochnia (23,1km), Ciężkowice (21,8km) , Limanowa (23,6km) , Zakliczyn (9,5km), Wojnicz (17,6km), Brzesko (15,2km) , Nowy Wiśnicz (18,0km).

Bez względu na porę roku Czchów i okolica przyciąga turystów oferując dużo niespodzianek. Położonych jest tu wiele atrakcyjnych miejsc, które budują wyjątkowy klimat miejscowości. Czchów posiada jeden z najciekawszych i najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Czchów i okolicy mieści się dużo pomników przyrody, obszarów zielonych i parków. Miasteczko Czchów zapewnia komfortowe warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.