iWesele.pl

Sala weselna Dębno

Decyzja dotycząca sali weselnej w miejscowości jest niewątpliwie jedną z najbardziej istotnych decyzji jaka stoi przed nowożeńcami. Z roku na rok stopniowo wzrasta liczba miejsc w miejscowości , zapewniających zorganizowanie przyjęć weselnych, w konsekwencji jest w czym wybierać. Niestety nie jeden raz okazuje się, że im szerszy wybór, tym ciężej podjąć decyzję. Bo przecież sala weselna w mieście musi być tą wymarzoną.

Istotne jest, aby podczas dokonywania wyboru sali weselnej w miejscowości pamiętać o sprawach organizacyjnych, tj. liczbie gości weselnych, lokalizacji sali weselnej, opcji przenocowania gości, jak również o kwocie wynajmu sali weselnej. Warto jest również mieć na uwadze opcję zapewnienia przez właścicieli sali weselnej w mieście dodatkowych opcji, takich jak: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tej sprawie spieszymy Wam z pomocną dłonią! Z naszą pomocą znajdziecie najlepsze sale weselne w miejscowości i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Dębno

Miasto Dębno to miasteczko, które leży w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 32-852. Miasto należy do powiatu myśliborskiego. Obszar zajmuje 19,5 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki wskazują na długoletnią historię, która związana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1570. Liczba mieszkańców miasteczka Dębno osiąga ok. 13 931. Bezrobocie tutaj jest średnie i osiąga szacunkowo wartość 5%. W miasteczku Dębno gęstość zaludnienia wynosi 714,0 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 95, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od ZMY.

Miasteczko Dębno leży w pobliżu takich miejscowości jak: Trzcińsko-Zdrój (25,8km), Moryń (24,4km) , Chojna (30,9km) , Mieszkowice (14,8km), Kostrzyn nad Odrą (17,2km), Witnica (15,3km) , Myślibórz (23,5km).

W każdej porze roku Dębno i okolica urzeka odwiedzających gwarantując moc niespodzianek. Znajduje się tu wiele ciekawych miejsc, które tworzą niesamowity klimat miasta. Dębno posiada jeden z najciekawszych i najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Dębno i okolicy położonych jest wiele pomników przyrody, obszarów zielonych a także parków. Miasto Dębno zapewnia komfortowe warunki zarówno do życia, jak i dla turystów.