iWesele.pl

Sala weselna Dobczyce

Wybór sali weselnej w miejscowości jest z pewnością jedną z najważniejszych decyzji jaka stoi przed nowożeńcami. W każdym roku stopniowo rośnie liczba lokali w miejscowości , zapewniających organizację przyjęć weselnych, toteż jest w czym wybierać. Niestety niejednokrotnie okazuje się, że im bogatszy wybór, tym ciężej podjąć decyzję. Zdecydowanie sala weselna w mieście musi być tą wyśnioną.

Istotne jest, by podczas podejmowania decyzji sali weselnej w mieście pamiętać o kwestiach logistycznych, tj. liczbie zaproszonych gości, położeniu sali weselnej, opcji przenocowania gości, jak również o koszcie wynajmu sali weselnej. Warto jest także zwrócić uwagę na opcję zapewnienia przez organizatorów sali weselnej w mieście dodatkowych atrakcji, takich jak: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tej sprawie pędzimy Wam z pomocną dłonią! Z naszą pomocą znajdziecie najlepsze sale weselne w miejscowości i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Dobczyce

Miasto Dobczyce to miasto, które położone jest w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 32-410. Miejscowość należy do powiatu myślenickiego. Powierzchnia zajmuje 13,0 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki ukazują długoletnią historię, która związana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1362. Liczba mieszkańców miasteczka Dobczyce sięga ok. 6 425. Bezrobocie tu jest średnie i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W mieście Dobczyce gęstość zaludnienia wynosi 495,4 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 12, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KMY.

Miasto Dobczyce leży niedaleko takich metropolii, miast i wsi jak: Skawina (21,4km), Sułkowice (21,3km) , Kraków (22,9km) , Świątniki Górne (11,4km), Myślenice (12,0km), Wieliczka (11,9km) , Niepołomice (20,1km).

Bez względu na porę roku Dobczyce i okolica przyciąga turystów zapewniając sporo rozrywek. Położonych jest tu masa interesujących miejsc, które tworzą niesamowity klimat miejscowości. Dobczyce posiada jeden z najciekawszych oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Dobczyce i okolicy położonych jest dużo pomników przyrody, obszarów zielonych w tym również parków. Miejscowość Dobczyce daje komfortowe warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.