iWesele.pl

Sala weselna Dobra

Decyzja dotycząca sali weselnej w miejscowości jest zdecydowanie jedną z najbardziej istotnych decyzji jaka stoi przed nowożeńcami. Z roku na rok ciągle rośnie liczba miejsc w mieście , zapewniających zorganizowanie przyjęć weselnych, w konsekwencji jest w czym wybierać. Niestety niejednokrotnie uświadamiamy sobie, że im szerszy wybór, tym ciężej podjąć decyzję. W końcu sala weselna w mieście musi być tą wymarzoną.

Ważne jest, aby w trakcie podejmowania decyzji sali weselnej w miejscowości pamiętać o sprawach organizacyjnych, tj. liczbie zaproszonych gości, lokalizacji sali weselnej, opcji przenocowania gości, a także o kwocie wynajmu sali weselnej. Warto jest również zwrócić uwagę na możliwość zapewnienia przez organizatorów sali weselnej w miejscowości dodatkowych atrakcji, jak np.: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tej sprawie spieszymy Wam z pomocą! Z naszą pomocą znajdą Państwo najlepsze sale weselne w mieście i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Dobra

Miasteczko Dobra to miasto, które położone jest w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 34-642. Miejscowość należy do powiatu limanowskiego. Powierzchnia zajmuje 109,9 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski wskazują na wieloletną historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Dobra osiąga ok. 9 967. Bezrobocie tutaj jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość 5%. W miejscowości Dobra gęstość zaludnienia wynosi 90 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 18, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KLI.

Miasteczko Dobra leży niedaleko takich miejscowości i wsi jak: Mszana Dolna (13,4 km), Wiśniowa (12,5 km) , Kamienica (13,7 km) , Tymbark (5,1 km), Słopnice (7,2 km), Jodłownik (6,4 km) , Limanowa (12,4 km).

Bez względu na porę roku Dobra i okolica zachwyca odwiedzających gwarantując sporo niespodzianek. Mieści się tu masa atrakcyjnych miejsc, które tworzą niesamowity klimat miasta. Dobra posiada jeden z najciekawszych i najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Dobra i okolicy mieści się sporo pomników przyrody, terenów zielonych i parków. Miasto Dobra stwarza komfortowe warunki zarówno do życia, jak i dla turystów.