iWesele.pl

Sala weselna Dragacz

Wybór sali weselnej w miejscowości jest zdecydowanie jedną z najważniejszych decyzji jaka stoi przed nowożeńcami. Z roku na rok stopniowo rośnie liczba obiektów w mieście , które oferują zorganizowanie przyjęć weselnych, więc jest w czym wybierać. Jednak niejednokrotnie uświadamiamy sobie, że im większy wybór, tym trudniej podjąć decyzję. W końcu sala weselna w mieście powinna być tą wyśnioną.

Ważne jest, aby w trakcie podejmowania decyzji sali weselnej w miejscowości pamiętać o kwestiach logistycznych, tj. liczbie zaproszonych gości, położeniu sali weselnej, opcji przenocowania gości, jak również o kwocie wynajmu sali weselnej. Warto jest również mieć na uwadze opcję zapewnienia przez organizatorów sali weselnej w mieście dodatkowych atrakcji, jak np.: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tym temacie pędzimy Wam z pomocną dłonią! Z naszą pomocą znajdą Państwo najlepsze sale weselne w mieście i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Dragacz

Miasteczko Dragacz to miasto, które leży w centralno-północnej Polsce, województwo Kujawsko-Pomorskie, kod pocztowy 86-134. Miasteczko należy do powiatu świeckiego. Powierzchnia zajmuje 111,8 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki ukazują długoletnią historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Dragacz wynosi ok. 7 279. Bezrobocie tu jest średnie i osiąga szacunkowo wartość 5%. W mieście Dragacz gęstość zaludnienia wynosi 65 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 52, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od CSW.

Miasteczko Dragacz leży niedaleko takich miejscowości i wsi jak: Warlubie (17,5 km), Jeżewo (16,8 km) , Radzyń Chełmiński (18,8 km) , Grudziądz (2,6 km), Rogóźno (14,5 km), Gruta (14,0 km) , Nowe (15,9 km).

W każdej porze roku Dragacz i okolica zachwyca odwiedzających oferując moc atrakcji. Mieści się tu wiele ciekawych miejsc, które budują niesamowity klimat miasteczka. Dragacz posiada jeden z najciekawszych i najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Dragacz i okolicy położonych jest dużo pomników przyrody, terenów zielonych w tym również parków. Miejscowość Dragacz oferuje komfortowe warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.