iWesele.pl

Sala weselna Frampol

Decyzja dotycząca sali weselnej w mieście jest bez wątpienia jedną z najważniejszych decyzji jaka stoi przed nowożeńcami. Każdego roku ciągle wzrasta liczba miejsc w mieście , umożliwiających organizację imprez weselnych, więc jest w czym wybierać. Jednak nie jeden raz uświadamiamy sobie, że im szerszy wybór, tym ciężej podjąć decyzję. Zdecydowanie sala weselna w miejscowości musi być tą wymarzoną.

Ważne jest, aby w trakcie dokonywania wyboru sali weselnej w miejscowości pamiętać o kwestiach logistycznych, tj. liczbie gości weselnych, położeniu sali weselnej, opcji przenocowania gości, a także o koszcie wynajmu sali weselnej. Warto jest również mieć na uwadze opcję zapewnienia przez organizatorów sali weselnej w mieście dodatkowych atrakcji, jak np.: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tym temacie spieszymy Wam z pomocą! Z naszą pomocą znajdą Państwo najlepsze sale weselne w miejscowości i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Frampol

Miasteczko Frampol to miasto, które położone jest w wschodniej Polsce, województwo Lubelskie, kod pocztowy 23-440. Miasteczko należy do powiatu biłgorajskiego. Powierzchnia zajmuje 4,7 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski wskazują na długoletnią historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1773. Liczba mieszkańców miasteczka Frampol sięga ok. 1 433. Bezrobocie tu jest średnie i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W mieście Frampol gęstość zaludnienia wynosi 306,9 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 84, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od LBL.

Miasteczko Frampol leży niedaleko takich miejscowości i wsi jak: Józefów (34,4km), Modliborzyce (25,7km) , Tarnogród (34,9km) , Biłgoraj (15,0km), Szczebrzeszyn (22,0km), Janów Lubelski (18,7km) , Zwierzyniec (22,4km).

Bez względu na porę roku Frampol i okolica urzeka turystów zapewniając wiele niespodzianek. Znajduje się tu wiele ciekawych miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miasteczka. Frampol posiada jeden z najciekawszych i najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Frampol i okolicy znajduje się dużo pomników przyrody, obszarów zielonych a także parków. Miasto Frampol tworzy wygodne warunki zarówno do życia, jak i dla turystów.