iWesele.pl

Sala weselna Głuszyca

Decyzja dotycząca sali weselnej w miejscowości jest zdecydowanie jedną z najbardziej istotnych decyzji jaka jest nowożeńcami. W każdym roku stale wzrasta liczba miejsc w mieście , umożliwiających organizację imprez weselnych, więc jest w czym wybierać. Niestety nie jeden raz uświadamiamy sobie, że im większy wybór, tym ciężej zdecydować. Zdecydowanie sala weselna w miejscowości powinna być tą wyśnioną.

Istotne jest, by podczas dokonywania decyzji sali weselnej w miejscowości pamiętać o sprawach organizacyjnych, tj. liczbie gości weselnych, umiejscowieniu sali weselnej, opcji noclegu gości, jak również o koszcie wynajmu sali weselnej. Warto jest również zwrócić uwagę na możliwość zapewnienia przez właścicieli sali weselnej w miejscowości dodatkowych atrakcji, takich jak: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tym temacie pędzimy Wam z pomocną dłonią! Z naszą pomocą znajdą Państwo najlepsze sale weselne w mieście i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Głuszyca

Miejscowość Głuszyca to miasto, które leży w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 58-340. Miejscowość należy do powiatu wałbrzyskiego. Powierzchnia zajmuje 16,2 km2.

Historia założenia jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na długoletnią historię, która związana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1962. Liczba mieszkańców miasta Głuszyca sięga ok. 6 431. Bezrobocie tutaj jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość 7%. W mieście Głuszyca gęstość zaludnienia wynosi 396,7 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 74, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DBA, DB.

Miasto Głuszyca leży w pobliżu takich miejscowości i wsi jak: Nowa Ruda (15,2km), Pieszyce (15,1km) , Szczawno-Zdrój (16,2km) , Jedlina-Zdrój (4,0km), Mieroszów (13,1km), Wałbrzych (12,4km) , Boguszów-Gorce (14,0km).

Bez względu na porę roku Głuszyca i okolica urzeka odwiedzających gwarantując dużo atrakcji. Mieści się tu wiele ciekawych miejsc, które tworzą niesamowity klimat miasteczka. Głuszyca posiada jeden z najciekawszych oraz unikalnych krajobrazów. W mieście Głuszyca i okolicy położonych jest sporo pomników przyrody, obszarów zielonych w tym również parków. Miasto Głuszyca oferuje wygodne warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.