iWesele.pl

Sala weselna Gościeradów

Decyzja dotycząca sali weselnej w miejscowości jest niewątpliwie jedną z najbardziej istotnych decyzji jaka stoi przed nowożeńcami. Z roku na rok stale rośnie liczba lokali w miejscowości , zapewniających zorganizowanie przyjęć weselnych, toteż jest w czym wybierać. Niestety nie jeden raz uświadamiamy sobie, że im większy wybór, tym trudniej podjąć decyzję. W końcu sala weselna w mieście powinna być tą wyśnioną.

Ważne jest, by podczas podejmowania wyboru sali weselnej w miejscowości pamiętać o sprawach organizacyjnych, tj. liczbie gości weselnych, umiejscowieniu sali weselnej, opcji noclegu gości, a także o kwocie wynajmu sali weselnej. Warto jest również mieć na uwadze możliwość zapewnienia przez organizatorów sali weselnej w miejscowości dodatkowych opcji, takich jak: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tej sprawie pędzimy Wam z pomocną dłonią! Z naszą pomocą znajdą Państwo najlepsze sale weselne w miejscowości i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Gościeradów

Miasteczko Gościeradów to miasto, które położone jest w wschodniej Polsce, województwo Lubelskie, kod pocztowy 23-251. Miejscowość należy do powiatu kraśnickiego. Obszar zajmuje 159,3 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze wzmianki ukazują wieloletną historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Gościeradów osiąga ok. 7 280. Bezrobocie tu jest średnie i osiąga szacunkowo wartość 5%. W miejscowości Gościeradów gęstość zaludnienia wynosi 46 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 15, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od LKR.

Miasto Gościeradów leży blisko takich miejscowości i wsi jak: Radomyśl nad Sanem (16,7 km), Zaklików (14,7 km) , Kraśnik (16,8 km) , Annopol (9,8 km), Dzierzkowice (12,3 km), Trzydnik Duży (11,1 km) , Zawichost (12,5 km).

Bez względu na porę roku Gościeradów i okolica zachwyca odwiedzających oferując dużo atrakcji. Znajduje się tu wiele interesujących miejsc, które budują wyjątkowy klimat miasteczka. Gościeradów posiada jeden z najciekawszych i unikalnych krajobrazów. W miejscowości Gościeradów i okolicy znajduje się dużo pomników przyrody, terenów zielonych a także parków. Miasteczko Gościeradów zapewnia komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.