iWesele.pl

Sala weselna Gródek nad Dunajcem

Decyzja dotycząca sali weselnej w miejscowości jest z pewnością jedną z najbardziej istotnych decyzji jaka stoi przed nowożeńcami. Każdego roku stopniowo wzrasta liczba lokali w miejscowości , zapewniających zorganizowanie imprez weselnych, toteż jest w czym wybierać. Jednak niejednokrotnie okazuje się, że im większy wybór, tym trudniej podjąć decyzję. W końcu sala weselna w mieście powinna być tą wymarzoną.

Ważne jest, aby podczas dokonywania wyboru sali weselnej w miejscowości pamiętać o kwestiach organizacyjnych, tj. liczbie gości weselnych, lokalizacji sali weselnej, opcji przenocowania gości, jak również o kwocie wynajmu sali weselnej. Warto jest również zwrócić uwagę na opcję zapewnienia przez organizatorów sali weselnej w mieście dodatkowych opcji, takich jak: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tej sprawie pędzimy Wam z pomocą! Z naszą pomocą znajdziecie najlepsze sale weselne w mieście i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Gródek nad Dunajcem

Miejscowość Gródek nad Dunajcem to miasto, które położone jest w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 33-318. Miasteczko należy do powiatu nowosądeckiego. Obszar zajmuje 88,2 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski ukazują wieloletną historię, która związana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Gródek nad Dunajcem osiąga ok. 9 235. Bezrobocie tu jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość 5%. W mieście Gródek nad Dunajcem gęstość zaludnienia wynosi 104 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 18, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KNS.

Miejscowość Gródek nad Dunajcem leży w pobliżu takich metropolii, miast i wsi jak: Bobowa (15,6 km), Iwkowa (12,7 km) , Ciężkowice (15,9 km) , Czchów (9,3 km), Zakliczyn (10,4 km), Łososina Dolna (9,7 km) , Korzenna (11,2 km).

Bez względu na porę roku Gródek nad Dunajcem i okolica zachwyca odwiedzających zapewniając sporo niespodzianek. Znajduje się tu masa atrakcyjnych miejsc, które budują jedyny w swoim rodzaju klimat miejscowości. Gródek nad Dunajcem posiada jeden z najbardziej interesujących i unikalnych krajobrazów. W miejscowości Gródek nad Dunajcem i okolicy położonych jest dużo pomników przyrody, terenów zielonych w tym również parków. Miasteczko Gródek nad Dunajcem tworzy komfortowe warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.