iWesele.pl

Sala weselna Jedlicze

Decyzja dotycząca sali weselnej w mieście jest bez wątpienia jedną z najważniejszych decyzji jaka jest nowożeńcami. Z roku na rok stopniowo rośnie liczba lokali w mieście , które oferują organizację przyjęć weselnych, więc jest w czym wybierać. Niestety nie jeden raz uświadamiamy sobie, że im szerszy wybór, tym ciężej podjąć decyzję. Zdecydowanie sala weselna w miejscowości musi być tą wymarzoną.

Istotne jest, by w trakcie dokonywania wyboru sali weselnej w miejscowości pamiętać o kwestiach logistycznych, tj. liczbie zaproszonych gości, położeniu sali weselnej, opcji przenocowania gości, a także o kwocie wynajmu sali weselnej. Warto jest również mieć na uwadze możliwość zapewnienia przez właścicieli sali weselnej w mieście dodatkowych opcji, takich jak: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tym temacie spieszymy Wam z pomocną dłonią! Z naszą pomocą znajdziecie najlepsze sale weselne w miejscowości i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Jedlicze

Miasto Jedlicze to miasteczko, które leży w południowo-wschodniej Polsce, województwo Podkarpackie, kod pocztowy 38-460. Miasto należy do powiatu krośnieńskiego. Obszar zajmuje 10,6 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki wskazują na wieloletną historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1768. Liczba mieszkańców miejscowości Jedlicze sięga ok. 5 761. Bezrobocie tutaj jest średnie i osiąga szacunkowo wartość 7%. W mieście Jedlicze gęstość zaludnienia wynosi 543,5 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 13, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od RKR.

Miasto Jedlicze leży niedaleko takich miejscowości i wsi jak: Strzyżów (19,9km), Iwonicz-Zdrój (19,9km) , Rymanów (22,2km) , Krosno (9,3km), Dukla (18,2km), Jasło (13,0km) , Kołaczyce (18,4km).

Bez względu na porę roku Jedlicze i okolica zachwyca turystów oferując sporo rozrywek. Znajduje się tu masa interesujących miejsc, które budują niesamowity klimat miasteczka. Jedlicze posiada jeden z najciekawszych oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Jedlicze i okolicy znajduje się dużo pomników przyrody, obszarów zielonych i parków. Miejscowość Jedlicze stwarza pozytywne warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.