iWesele.pl

Sala weselna Jedlina-Zdrój

Wybór sali weselnej w miejscowości jest zdecydowanie jedną z najbardziej istotnych decyzji jaka stoi przed nowożeńcami. Każdego roku stale wzrasta liczba miejsc w miejscowości , oferujących zorganizowanie przyjęć weselnych, w konsekwencji jest w czym wybierać. Jednak niejednokrotnie okazuje się, że im bogatszy wybór, tym ciężej podjąć decyzję. Bo przecież sala weselna w mieście musi być tą wyśnioną.

Istotne jest, aby podczas dokonywania decyzji sali weselnej w mieście pamiętać o sprawach logistycznych, tj. liczbie gości weselnych, umiejscowieniu sali weselnej, możliwości noclegu gości, a także o kwocie wynajmu sali weselnej. Warto jest również mieć na uwadze opcję zapewnienia przez właścicieli sali weselnej w miejscowości dodatkowych opcji, takich jak: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tym temacie spieszymy Wam z pomocną dłonią! Z naszą pomocą znajdziecie najlepsze sale weselne w miejscowości i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Jedlina-Zdrój

Miasto Jedlina-Zdrój to miasto, które leży w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 58-330. Miejscowość należy do powiatu wałbrzyskiego. Powierzchnia zajmuje 17,5 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na wieloletną historię, która związana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1768. Liczba mieszkańców miasta Jedlina-Zdrój wynosi ok. 4 887. Bezrobocie tutaj jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miasteczku Jedlina-Zdrój gęstość zaludnienia wynosi 280,1 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 74, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DB.

Miejscowość Jedlina-Zdrój leży w pobliżu takich miejscowości jak: Świebodzice (15,4km), Mieroszów (12,6km) , Pieszyce (16,7km) , Głuszyca (4,0km), Boguszów-Gorce (10,7km), Wałbrzych (8,4km) , Szczawno-Zdrój (12,2km).

Bez względu na porę roku Jedlina-Zdrój i okolica zachwyca turystów oferując sporo niespodzianek. Mieści się tu wiele ciekawych miejsc, które budują niesamowity klimat miasteczka. Jedlina-Zdrój posiada jeden z najciekawszych i najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Jedlina-Zdrój i okolicy położonych jest wiele pomników przyrody, terenów zielonych a także parków. Miasteczko Jedlina-Zdrój stwarza komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów.