iWesele.pl

Sala weselna Jelcz-Laskowice

Wybór sali weselnej w mieście jest bez wątpienia jedną z najważniejszych decyzji jaka jest nowożeńcami. Każdego roku stopniowo wzrasta liczba miejsc w miejscowości , zapewniających zorganizowanie imprez weselnych, więc jest w czym wybierać. Niestety nie jeden raz uświadamiamy sobie, że im szerszy wybór, tym ciężej podjąć decyzję. Zdecydowanie sala weselna w miejscowości musi być tą wyśnioną.

Ważne jest, aby w trakcie dokonywania decyzji sali weselnej w miejscowości pamiętać o sprawach logistycznych, tj. liczbie zaproszonych gości, lokalizacji sali weselnej, opcji noclegu gości, jak również o koszcie wynajmu sali weselnej. Warto jest także zwrócić uwagę na możliwość zapewnienia przez organizatorów sali weselnej w miejscowości dodatkowych opcji, jak np.: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tej sprawie spieszymy Wam z pomocną dłonią! Z naszą pomocą znajdą Państwo najlepsze sale weselne w miejscowości i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Jelcz-Laskowice

Miejscowość Jelcz-Laskowice to miasto, które znajduje się w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 55-220. Miasteczko należy do powiatu oławskiego. Obszar zajmuje 17,1 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na długoletnią historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1987. Liczba mieszkańców miasteczka Jelcz-Laskowice wynosi ok. 15 867. Bezrobocie tutaj jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miasteczku Jelcz-Laskowice gęstość zaludnienia wynosi 930,1 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 71, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DOA.

Miasto Jelcz-Laskowice leży blisko takich metropolii, miast i wsi jak: Oleśnica (22,0km), Wrocław (21,7km) , Wiązów (24,4km) , Oława (8,5km), Bierutów (19,7km), Siechnice (11,9km) , Brzeg (20,7km).

Bez względu na porę roku Jelcz-Laskowice i okolica zachwyca turystów gwarantując wiele rozrywek. Mieści się tu wiele interesujących miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miasta. Jelcz-Laskowice posiada jeden z najciekawszych i najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Jelcz-Laskowice i okolicy znajduje się sporo pomników przyrody, obszarów zielonych a także parków. Miejscowość Jelcz-Laskowice oferuje pozytywne warunki zarówno do życia, jak i dla turystów.