iWesele.pl

Sala weselna Jemielno

Wybór sali weselnej w mieście jest niewątpliwie jedną z najbardziej istotnych decyzji jaka jest nowożeńcami. Z roku na rok stale rośnie liczba obiektów w miejscowości , umożliwiających zorganizowanie przyjęć weselnych, toteż jest w czym wybierać. Jednak niejednokrotnie okazuje się, że im bogatszy wybór, tym ciężej podjąć decyzję. Bo przecież sala weselna w miejscowości powinna być tą wyśnioną.

Ważne jest, aby podczas podejmowania wyboru sali weselnej w mieście pamiętać o kwestiach logistycznych, tj. liczbie gości weselnych, lokalizacji sali weselnej, możliwości przenocowania gości, jak również o kwocie wynajmu sali weselnej. Warto jest również zwrócić uwagę na opcję zapewnienia przez organizatorów sali weselnej w miejscowości dodatkowych atrakcji, jak np.: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tej sprawie pędzimy Wam z pomocną dłonią! Z naszą pomocą znajdziecie najlepsze sale weselne w mieście i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Jemielno

Miejscowość Jemielno to miasteczko, które położone jest w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 56-209. Miasteczko należy do powiatu górowskiego. Obszar zajmuje 124,0 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski wskazują na długoletnią historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Jemielno wynosi ok. 3 051. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość 7%. W miasteczku Jemielno gęstość zaludnienia wynosi 25 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 65, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DGR.

Miasto Jemielno leży w pobliżu takich miejscowości jak: Niechlów (21,6 km), Rudna (19,4 km) , Wołów (22,3 km) , Wińsko (9,2 km), Ścinawa (14,7 km), Wąsosz (11,0 km) , Góra (15,9 km).

Bez względu na porę roku Jemielno i okolica urzeka odwiedzających oferując sporo atrakcji. Znajduje się tu wiele interesujących miejsc, które budują jedyny w swoim rodzaju klimat miasta. Jemielno posiada jeden z najciekawszych i najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Jemielno i okolicy położonych jest wiele pomników przyrody, terenów zielonych a także parków. Miejscowość Jemielno stwarza pozytywne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.