iWesele.pl

Sala weselna Jeżów

Wybór sali weselnej w mieście jest zdecydowanie jedną z najważniejszych decyzji jaka jest nowożeńcami. W każdym roku ciągle wzrasta liczba lokali w miejscowości , oferujących organizację przyjęć weselnych, toteż jest w czym wybierać. Niestety nie jeden raz uświadamiamy sobie, że im bogatszy wybór, tym trudniej podjąć decyzję. Zdecydowanie sala weselna w miejscowości musi być tą wymarzoną.

Istotne jest, by podczas dokonywania wyboru sali weselnej w miejscowości pamiętać o sprawach organizacyjnych, tj. liczbie zaproszonych gości, umiejscowieniu sali weselnej, możliwości noclegu gości, jak również o kwocie wynajmu sali weselnej. Warto jest również mieć na uwadze możliwość zapewnienia przez właścicieli sali weselnej w miejscowości dodatkowych opcji, takich jak: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tym temacie pędzimy Wam z pomocną dłonią! Z naszą pomocą znajdziecie najlepsze sale weselne w miejscowości i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Jeżów

Miasteczko Jeżów to miasteczko, które leży w centralnej Polsce, województwo Łódzkie, kod pocztowy 95-047. Miasteczko należy do powiatu brzezińskiego. Powierzchnia zajmuje 64,1 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na długoletnią historię, która związana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Jeżów osiąga ok. 3 437. Bezrobocie tutaj jest średnie i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miejscowości Jeżów gęstość zaludnienia wynosi 54 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 46, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od ELW EBR.

Miasteczko Jeżów leży blisko takich miejscowości i wsi jak: Żelechlinek (11,9 km), Godzianów (10,2 km) , Koluszki (13,1 km) , Słupia (4,5 km), Głuchów (6,7 km), Rogów (5,7 km) , Lipce Reymontowskie (9,5 km).

Niezależnie od pory roku Jeżów i okolica przyciąga turystów oferując sporo rozrywek. Położonych jest tu masa ciekawych miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miasteczka. Jeżów posiada jeden z najbardziej interesujących oraz najpiękniejszych krajobrazów. W mieście Jeżów i okolicy znajduje się wiele pomników przyrody, obszarów zielonych oraz parków. Miasto Jeżów stwarza wygodne warunki zarówno do życia, jak i dla turystów.