iWesele.pl

Sala weselna Jodłownik

Decyzja dotycząca sali weselnej w miejscowości jest z pewnością jedną z najważniejszych decyzji jaka jest nowożeńcami. Każdego roku ciągle wzrasta liczba miejsc w mieście , zapewniających organizację imprez weselnych, toteż jest w czym wybierać. Niestety nie jeden raz okazuje się, że im szerszy wybór, tym trudniej zdecydować. Bo przecież sala weselna w miejscowości musi być tą wymarzoną.

Istotne jest, aby podczas podejmowania wyboru sali weselnej w miejscowości pamiętać o kwestiach organizacyjnych, tj. liczbie zaproszonych gości, położeniu sali weselnej, opcji noclegu gości, a także o koszcie wynajmu sali weselnej. Warto jest także zwrócić uwagę na możliwość zapewnienia przez właścicieli sali weselnej w mieście dodatkowych atrakcji, takich jak: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tej sprawie spieszymy Wam z pomocą! Z naszą pomocą znajdą Państwo najlepsze sale weselne w mieście i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Jodłownik

Miejscowość Jodłownik to miasto, które leży w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 34-620. Miasteczko należy do powiatu limanowskiego. Powierzchnia zajmuje 72,2 km2.

Historia założenia jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na wieloletną historię, która związana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Jodłownik wynosi ok. 8 614. Bezrobocie tu jest średnie i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miejscowości Jodłownik gęstość zaludnienia wynosi 118 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 18, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KLI.

Miasto Jodłownik leży blisko takich miast i miasteczek jak: Trzciana (12,5 km), Łapanów (12,1 km) , Słopnice (12,8 km) , Dobra (6,4 km), Raciechowice (8,8 km), Tymbark (7,7 km) , Wiśniowa (8,8 km).

W każdej porze roku Jodłownik i okolica urzeka turystów zapewniając sporo rozrywek. Mieści się tu masa atrakcyjnych miejsc, które budują niesamowity klimat miejscowości. Jodłownik posiada jeden z najbardziej interesujących oraz najpiękniejszych krajobrazów. W mieście Jodłownik i okolicy znajduje się sporo pomników przyrody, obszarów zielonych oraz parków. Miejscowość Jodłownik daje wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.