iWesele.pl

Sala weselna Jordanów Śląski

Wybór sali weselnej w miejscowości jest zdecydowanie jedną z najważniejszych decyzji jaka jest nowożeńcami. Każdego roku stopniowo wzrasta liczba obiektów w miejscowości , zapewniających zorganizowanie przyjęć weselnych, toteż jest w czym wybierać. Niestety nie jeden raz okazuje się, że im szerszy wybór, tym ciężej podjąć decyzję. Zdecydowanie sala weselna w mieście musi być tą wyśnioną.

Ważne jest, aby podczas dokonywania decyzji sali weselnej w miejscowości pamiętać o kwestiach organizacyjnych, tj. liczbie gości weselnych, lokalizacji sali weselnej, opcji noclegu gości, jak również o kwocie wynajmu sali weselnej. Warto jest również zwrócić uwagę na możliwość zapewnienia przez właścicieli sali weselnej w miejscowości dodatkowych opcji, jak np.: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tym temacie spieszymy Wam z pomocną dłonią! Z naszą pomocą znajdziecie najlepsze sale weselne w mieście i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Jordanów Śląski

Miasteczko Jordanów Śląski to miasteczko, które znajduje się w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 55-065. Miejscowość należy do powiatu wrocławskiego. Powierzchnia zajmuje 56,7 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski wskazują na długoletnią historię, która związana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Jordanów Śląski wynosi ok. 3 154. Bezrobocie tu jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość 5%. W mieście Jordanów Śląski gęstość zaludnienia wynosi 56 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 71, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DWR.

Miejscowość Jordanów Śląski leży blisko takich miejscowości i wsi jak: Niemcza (16,2 km), Kobierzyce (12,1 km) , Marcinowice (16,3 km) , Łagiewniki (8,3 km), Sobótka (9,6 km), Borów (8,8 km) , Kondratowice (11,1 km).

W każdej porze roku Jordanów Śląski i okolica zachwyca turystów gwarantując dużo atrakcji. Mieści się tu wiele ciekawych miejsc, które budują wyjątkowy klimat miejscowości. Jordanów Śląski posiada jeden z najciekawszych i najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Jordanów Śląski i okolicy mieści się sporo pomników przyrody, obszarów zielonych oraz parków. Miasto Jordanów Śląski stwarza komfortowe warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.