iWesele.pl

Sala weselna Jordanów

Decyzja dotycząca sali weselnej w mieście jest niewątpliwie jedną z najważniejszych decyzji jaka jest nowożeńcami. Każdego roku ciągle wzrasta liczba miejsc w miejscowości , zapewniających zorganizowanie przyjęć weselnych, toteż jest w czym wybierać. Jednak niejednokrotnie okazuje się, że im bogatszy wybór, tym ciężej podjąć decyzję. Zdecydowanie sala weselna w mieście powinna być tą wyśnioną.

Ważne jest, aby podczas dokonywania wyboru sali weselnej w miejscowości pamiętać o kwestiach organizacyjnych, tj. liczbie zaproszonych gości, położeniu sali weselnej, możliwości przenocowania gości, jak również o koszcie wynajmu sali weselnej. Warto jest także mieć na uwadze możliwość zapewnienia przez organizatorów sali weselnej w mieście dodatkowych opcji, takich jak: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tej sprawie spieszymy Wam z pomocną dłonią! Z naszą pomocą znajdziecie najlepsze sale weselne w mieście i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Jordanów

Miejscowość Jordanów to miasteczko, które położone jest w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 34-240. Miejscowość należy do powiatu suskiego. Powierzchnia zajmuje 21,0 km2.

Historia założenia jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na wieloletną historię, która związana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1564. Liczba mieszkańców miasteczka Jordanów wynosi ok. 5 362. Bezrobocie tutaj jest średnie i wynosi szacunkowo wartość 7%. W miejscowości Jordanów gęstość zaludnienia wynosi 255,0 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 18, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KSU.

Miejscowość Jordanów leży blisko takich miast i miasteczek jak: Myślenice (22,0km), Sułkowice (21,2km) , Nowy Targ (24,0km) , Rabka-Zdrój (10,8km), Mszana Dolna (18,2km), Maków Podhalański (14,2km) , Sucha Beskidzka (20,3km).

Bez względu na porę roku Jordanów i okolica zachwyca turystów zapewniając dużo rozrywek. Znajduje się tu wiele ciekawych miejsc, które budują wyjątkowy klimat miasta. Jordanów posiada jeden z najbardziej interesujących i unikalnych krajobrazów. W mieście Jordanów i okolicy położonych jest wiele pomników przyrody, obszarów zielonych oraz parków. Miasteczko Jordanów daje pozytywne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.