iWesele.pl

Sala weselna Józefów nad Wisłą

Decyzja dotycząca sali weselnej w miejscowości jest z pewnością jedną z najbardziej istotnych decyzji jaka jest nowożeńcami. Każdego roku stale rośnie liczba obiektów w mieście , które oferują organizację imprez weselnych, więc jest w czym wybierać. Jednak nie jeden raz uświadamiamy sobie, że im większy wybór, tym trudniej zdecydować. W końcu sala weselna w mieście musi być tą wyśnioną.

Istotne jest, aby podczas podejmowania decyzji sali weselnej w mieście pamiętać o sprawach logistycznych, tj. liczbie zaproszonych gości, położeniu sali weselnej, opcji noclegu gości, jak również o koszcie wynajmu sali weselnej. Warto jest także mieć na uwadze możliwość zapewnienia przez organizatorów sali weselnej w mieście dodatkowych atrakcji, takich jak: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tym temacie pędzimy Wam z pomocną dłonią! Z naszą pomocą znajdą Państwo najlepsze sale weselne w mieście i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Józefów nad Wisłą

Miasteczko Józefów nad Wisłą to miasto, które leży w wschodniej Polsce, województwo Lubelskie, kod pocztowy 24-350. Miasteczko należy do powiatu opolskiego. Powierzchnia zajmuje 141,6 km2.

Historia założenia jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski ukazują wieloletną historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Józefów nad Wisłą sięga ok. 6 666. Bezrobocie tutaj jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość 5%. W mieście Józefów nad Wisłą gęstość zaludnienia wynosi 47 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 81, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od LOP.

Miasto Józefów nad Wisłą leży w pobliżu takich miejscowości jak: Urzędów (16,6 km), Łaziska (14,2 km) , Solec nad Wisłą (18,3 km) , Opole Lubelskie (10,5 km), Tarłów (14,0 km), Dzierzkowice (12,8 km) , Annopol (14,1 km).

Bez względu na porę roku Józefów nad Wisłą i okolica urzeka odwiedzających zapewniając ogrom rozrywek. Położonych jest tu masa atrakcyjnych miejsc, które budują niesamowity klimat miejscowości. Józefów nad Wisłą posiada jeden z najciekawszych i najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Józefów nad Wisłą i okolicy położonych jest sporo pomników przyrody, terenów zielonych oraz parków. Miasteczko Józefów nad Wisłą tworzy wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów.