iWesele.pl

Sala weselna Kalwaria Zebrzydowska

Decyzja dotycząca sali weselnej w mieście jest zdecydowanie jedną z najbardziej istotnych decyzji jaka stoi przed nowożeńcami. Z roku na rok stale rośnie liczba obiektów w miejscowości , oferujących organizację imprez weselnych, toteż jest w czym wybierać. Jednak nie jeden raz uświadamiamy sobie, że im większy wybór, tym trudniej zdecydować. Zdecydowanie sala weselna w miejscowości musi być tą wymarzoną.

Ważne jest, aby w trakcie podejmowania wyboru sali weselnej w mieście pamiętać o kwestiach organizacyjnych, tj. liczbie gości weselnych, umiejscowieniu sali weselnej, opcji przenocowania gości, a także o koszcie wynajmu sali weselnej. Warto jest także zwrócić uwagę na opcję zapewnienia przez właścicieli sali weselnej w mieście dodatkowych opcji, jak np.: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tej sprawie pędzimy Wam z pomocną dłonią! Z naszą pomocą znajdą Państwo najlepsze sale weselne w mieście i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Kalwaria Zebrzydowska

Miejscowość Kalwaria Zebrzydowska to miasto, które leży w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 34-130. Miejscowość należy do powiatu wadowickiego. Powierzchnia zajmuje 5,5 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na długoletnią historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1617. Liczba mieszkańców miasteczka Kalwaria Zebrzydowska osiąga ok. 4 551. Bezrobocie tu jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość 7%. W miasteczku Kalwaria Zebrzydowska gęstość zaludnienia wynosi 827,5 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 33, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KWA.

Miejscowość Kalwaria Zebrzydowska leży blisko takich miejscowości i wsi jak: Myślenice (19,2km), Skawina (16,2km) , Świątniki Górne (21,2km) , Sułkowice (9,3km), Maków Podhalański (15,3km), Wadowice (13,2km) , Sucha Beskidzka (15,4km).

Bez względu na porę roku Kalwaria Zebrzydowska i okolica urzeka turystów oferując wiele rozrywek. Położonych jest tu masa atrakcyjnych miejsc, które budują jedyny w swoim rodzaju klimat miasteczka. Kalwaria Zebrzydowska posiada jeden z najbardziej interesujących i najpiękniejszych krajobrazów. W mieście Kalwaria Zebrzydowska i okolicy znajduje się sporo pomników przyrody, terenów zielonych a także parków. Miejscowość Kalwaria Zebrzydowska daje komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów.