iWesele.pl

Sala weselna Kęty

Decyzja dotycząca sali weselnej w miejscowości jest niewątpliwie jedną z najbardziej istotnych decyzji jaka jest nowożeńcami. W każdym roku stale rośnie liczba lokali w miejscowości , zapewniających zorganizowanie przyjęć weselnych, toteż jest w czym wybierać. Jednak niejednokrotnie okazuje się, że im bogatszy wybór, tym ciężej zdecydować. Bo przecież sala weselna w miejscowości powinna być tą wymarzoną.

Ważne jest, aby w trakcie dokonywania decyzji sali weselnej w miejscowości pamiętać o sprawach logistycznych, tj. liczbie zaproszonych gości, lokalizacji sali weselnej, opcji noclegu gości, jak również o kwocie wynajmu sali weselnej. Warto jest także mieć na uwadze możliwość zapewnienia przez właścicieli sali weselnej w mieście dodatkowych atrakcji, jak np.: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tej sprawie pędzimy Wam z pomocną dłonią! Z naszą pomocą znajdą Państwo najlepsze sale weselne w mieście i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Kęty

Miasto Kęty to miasteczko, które znajduje się w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 32-650. Miasteczko należy do powiatu oświęcimskiego. Obszar zajmuje 23,1 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na wieloletną historię, która związana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1277. Liczba mieszkańców miasta Kęty wynosi ok. 18 886. Bezrobocie tu jest średnie i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miasteczku Kęty gęstość zaludnienia wynosi 819,3 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 33, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KOS.

Miasteczko Kęty leży w pobliżu takich miast i miasteczek jak: Oświęcim (17,1km), Czechowice-Dziedzice (16,7km) , Wadowice (19,4km) , Wilamowice (6,4km), Brzeszcze (12,3km), Andrychów (9,0km) , Bielsko-Biała (13,5km).

W każdej porze roku Kęty i okolica przyciąga turystów oferując moc niespodzianek. Położonych jest tu wiele ciekawych miejsc, które budują niesamowity klimat miejscowości. Kęty posiada jeden z najciekawszych oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Kęty i okolicy mieści się dużo pomników przyrody, obszarów zielonych a także parków. Miasteczko Kęty oferuje pozytywne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.