iWesele.pl

Sala weselna Komprachcice

Decyzja dotycząca sali weselnej w mieście jest z pewnością jedną z najważniejszych decyzji jaka stoi przed nowożeńcami. W każdym roku stale wzrasta liczba miejsc w mieście , oferujących organizację imprez weselnych, więc jest w czym wybierać. Niestety nie jeden raz uświadamiamy sobie, że im szerszy wybór, tym trudniej zdecydować. Bo przecież sala weselna w mieście powinna być tą wymarzoną.

Istotne jest, aby podczas podejmowania decyzji sali weselnej w miejscowości pamiętać o sprawach organizacyjnych, tj. liczbie zaproszonych gości, położeniu sali weselnej, możliwości noclegu gości, jak również o kwocie wynajmu sali weselnej. Warto jest również mieć na uwadze możliwość zapewnienia przez organizatorów sali weselnej w miejscowości dodatkowych opcji, jak np.: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tym temacie spieszymy Wam z pomocną dłonią! Z naszą pomocą znajdą Państwo najlepsze sale weselne w miejscowości i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Komprachcice

Miejscowość Komprachcice to miasteczko, które położone jest w południowej Polsce, województwo Opolskie, kod pocztowy 46-070. Miasteczko należy do powiatu opolskiego. Powierzchnia zajmuje 55,9 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na wieloletną historię, która związana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Komprachcice sięga ok. 9 064. Bezrobocie tu jest średnie i osiąga szacunkowo wartość 5%. W miejscowości Komprachcice gęstość zaludnienia wynosi 200 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 77, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od OPO.

Miasto Komprachcice leży niedaleko takich metropolii, miast i wsi jak: Tarnów Opolski (18,7 km), Chrząstowice (17,4 km) , Strzeleczki (19,1 km) , Prószków (6,4 km), Tułowice (13,3 km), Dąbrowa (8,4 km) , Dobrzeń Wielki (15,3 km).

Bez względu na porę roku Komprachcice i okolica przyciąga turystów oferując sporo niespodzianek. Znajduje się tu wiele interesujących miejsc, które budują jedyny w swoim rodzaju klimat miejscowości. Komprachcice posiada jeden z najbardziej interesujących oraz unikalnych krajobrazów. W miasteczku Komprachcice i okolicy mieści się dużo pomników przyrody, terenów zielonych w tym również parków. Miasto Komprachcice daje wygodne warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.