iWesele.pl

Sala weselna Kondratowice

Wybór sali weselnej w miejscowości jest niewątpliwie jedną z najważniejszych decyzji jaka stoi przed nowożeńcami. Każdego roku ciągle wzrasta liczba miejsc w mieście , oferujących organizację imprez weselnych, więc jest w czym wybierać. Niestety niejednokrotnie uświadamiamy sobie, że im bogatszy wybór, tym ciężej zdecydować. W końcu sala weselna w miejscowości powinna być tą wyśnioną.

Istotne jest, by w trakcie dokonywania wyboru sali weselnej w miejscowości pamiętać o sprawach organizacyjnych, tj. liczbie zaproszonych gości, umiejscowieniu sali weselnej, opcji noclegu gości, a także o kwocie wynajmu sali weselnej. Warto jest również mieć na uwadze opcję zapewnienia przez właścicieli sali weselnej w mieście dodatkowych atrakcji, takich jak: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tym temacie pędzimy Wam z pomocną dłonią! Z naszą pomocą znajdą Państwo najlepsze sale weselne w miejscowości i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Kondratowice

Miasteczko Kondratowice to miasto, które znajduje się w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 57-160. Miasteczko należy do powiatu strzelińskiego. Obszar zajmuje 98,3 km2.

Historia założenia jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na wieloletną historię, która związana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Kondratowice wynosi ok. 4 363. Bezrobocie tutaj jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość 5%. W miejscowości Kondratowice gęstość zaludnienia wynosi 45 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 71, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DST.

Miasto Kondratowice leży niedaleko takich miejscowości jak: Borów (12,8 km), Ciepłowody (11,8 km) , Dzierżoniów (17,0 km) , Łagiewniki (6,6 km), Strzelin (9,2 km), Niemcza (9,2 km) , Jordanów Śląski (11,1 km).

Bez względu na porę roku Kondratowice i okolica zachwyca odwiedzających oferując moc niespodzianek. Mieści się tu masa interesujących miejsc, które budują jedyny w swoim rodzaju klimat miasta. Kondratowice posiada jeden z najbardziej interesujących oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Kondratowice i okolicy mieści się wiele pomników przyrody, obszarów zielonych oraz parków. Miasto Kondratowice oferuje pozytywne warunki zarówno do życia, jak i dla turystów.