iWesele.pl

Sala weselna Koneck

Wybór sali weselnej w miejscowości jest niewątpliwie jedną z najbardziej istotnych decyzji jaka stoi przed nowożeńcami. Każdego roku ciągle rośnie liczba obiektów w miejscowości , oferujących zorganizowanie imprez weselnych, w konsekwencji jest w czym wybierać. Niestety nie jeden raz uświadamiamy sobie, że im szerszy wybór, tym ciężej zdecydować. Zdecydowanie sala weselna w mieście musi być tą wymarzoną.

Ważne jest, aby w trakcie dokonywania wyboru sali weselnej w miejscowości pamiętać o sprawach logistycznych, tj. liczbie gości weselnych, lokalizacji sali weselnej, możliwości noclegu gości, a także o kwocie wynajmu sali weselnej. Warto jest także mieć na uwadze możliwość zapewnienia przez organizatorów sali weselnej w miejscowości dodatkowych atrakcji, takich jak: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tym temacie pędzimy Wam z pomocą! Z naszą pomocą znajdą Państwo najlepsze sale weselne w mieście i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Koneck

Miasteczko Koneck to miasto, które położone jest w centralno-północnej Polsce, województwo Kujawsko-Pomorskie, kod pocztowy 87-702. Miasto należy do powiatu aleksandrowskiego. Obszar zajmuje 67,8 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na długoletnią historię, która związana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Koneck osiąga ok. 3 177. Bezrobocie tutaj jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość 5%. W miejscowości Koneck gęstość zaludnienia wynosi 47 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 54, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od CAL.

Miasteczko Koneck leży blisko takich miejscowości jak: Lubanie (13,4 km), Aleksandrów Kujawski (10,6 km) , Dobre (13,6 km) , Zakrzewo (7,2 km), Waganiec (9,9 km), Bądkowo (9,8 km) , Raciążek (10,3 km).

Niezależnie od pory roku Koneck i okolica urzeka odwiedzających oferując dużo atrakcji. Znajduje się tu wiele ciekawych miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miejscowości. Koneck posiada jeden z najciekawszych i najpiękniejszych krajobrazów. W mieście Koneck i okolicy położonych jest dużo pomników przyrody, terenów zielonych w tym również parków. Miejscowość Koneck daje pozytywne warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.