iWesele.pl

Sala weselna Kościelisko

Decyzja dotycząca sali weselnej w miejscowości jest bez wątpienia jedną z najbardziej istotnych decyzji jaka jest nowożeńcami. Z roku na rok stale rośnie liczba lokali w mieście , zapewniających zorganizowanie przyjęć weselnych, więc jest w czym wybierać. Jednak nie jeden raz uświadamiamy sobie, że im bogatszy wybór, tym trudniej zdecydować. Bo przecież sala weselna w miejscowości musi być tą wyśnioną.

Ważne jest, aby w trakcie podejmowania decyzji sali weselnej w miejscowości pamiętać o sprawach organizacyjnych, tj. liczbie gości weselnych, lokalizacji sali weselnej, możliwości przenocowania gości, a także o koszcie wynajmu sali weselnej. Warto jest również mieć na uwadze opcję zapewnienia przez właścicieli sali weselnej w miejscowości dodatkowych atrakcji, jak np.: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tej sprawie spieszymy Wam z pomocną dłonią! Z naszą pomocą znajdziecie najlepsze sale weselne w mieście i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Kościelisko

Miejscowość Kościelisko to miasto, które leży w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 34-511. Miasteczko należy do powiatu tatrzańskiego. Powierzchnia zajmuje 136,7 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki wskazują na wieloletną historię, która związana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Kościelisko wynosi ok. 8 747. Bezrobocie tutaj jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość 5%. W miejscowości Kościelisko gęstość zaludnienia wynosi 64 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 18, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KTT.

Miasto Kościelisko leży w pobliżu takich miejscowości jak: Jabłonka (30,6 km), Szaflary (24,0 km) , Nowy Targ (33,2 km) , Poronin (16,9 km), Czarny Dunajec (23,1 km), Biały Dunajec (20,3 km) , Bukowina Tatrzańska (23,8 km).

W każdej porze roku Kościelisko i okolica urzeka odwiedzających gwarantując ogrom rozrywek. Znajduje się tu masa interesujących miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miasteczka. Kościelisko posiada jeden z najbardziej interesujących oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Kościelisko i okolicy mieści się sporo pomników przyrody, obszarów zielonych oraz parków. Miejscowość Kościelisko stwarza wygodne warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.