iWesele.pl

Sala weselna Kostrzyn nad Odrą

Wybór sali weselnej w miejscowości jest bez wątpienia jedną z najbardziej istotnych decyzji jaka stoi przed nowożeńcami. Każdego roku ciągle rośnie liczba miejsc w mieście , które oferują zorganizowanie imprez weselnych, w konsekwencji jest w czym wybierać. Jednak niejednokrotnie uświadamiamy sobie, że im większy wybór, tym trudniej podjąć decyzję. W końcu sala weselna w mieście musi być tą wymarzoną.

Ważne jest, by w trakcie podejmowania decyzji sali weselnej w miejscowości pamiętać o kwestiach logistycznych, tj. liczbie gości weselnych, lokalizacji sali weselnej, opcji przenocowania gości, jak również o koszcie wynajmu sali weselnej. Warto jest także zwrócić uwagę na możliwość zapewnienia przez właścicieli sali weselnej w miejscowości dodatkowych atrakcji, jak np.: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tym temacie spieszymy Wam z pomocną dłonią! Z naszą pomocą znajdą Państwo najlepsze sale weselne w miejscowości i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Kostrzyn nad Odrą

Miasteczko Kostrzyn nad Odrą to miasteczko, które znajduje się w zachodniej Polsce, województwo Lubuskie, kod pocztowy 66-470. Miasto należy do powiatu gorzowskiego. Powierzchnia zajmuje 46,1 km2.

Historia założenia jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na wieloletną historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1300. Liczba mieszkańców miasteczka Kostrzyn nad Odrą wynosi ok. 17 918. Bezrobocie tutaj jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość 5%. W mieście Kostrzyn nad Odrą gęstość zaludnienia wynosi 388,3 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 95, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od FGW.

Miasteczko Kostrzyn nad Odrą leży w pobliżu takich miejscowości jak: Rzepin (29,5km), Słubice (26,9km) , Moryń (34,7km) , Dębno (17,2km), Ośno Lubuskie (21,4km), Witnica (19,3km) , Mieszkowice (24,6km).

Bez względu na porę roku Kostrzyn nad Odrą i okolica przyciąga turystów oferując wiele atrakcji. Znajduje się tu masa interesujących miejsc, które budują jedyny w swoim rodzaju klimat miasteczka. Kostrzyn nad Odrą posiada jeden z najciekawszych i najpiękniejszych krajobrazów. W mieście Kostrzyn nad Odrą i okolicy położonych jest dużo pomników przyrody, obszarów zielonych a także parków. Miejscowość Kostrzyn nad Odrą daje komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.