iWesele.pl

Sala weselna Krościenko nad Dunajcem

Wybór sali weselnej w mieście jest bez wątpienia jedną z najważniejszych decyzji jaka jest nowożeńcami. Z roku na rok ciągle wzrasta liczba miejsc w mieście , umożliwiających organizację przyjęć weselnych, w konsekwencji jest w czym wybierać. Niestety nie jeden raz uświadamiamy sobie, że im bogatszy wybór, tym ciężej zdecydować. Zdecydowanie sala weselna w miejscowości musi być tą wymarzoną.

Istotne jest, aby w trakcie dokonywania decyzji sali weselnej w miejscowości pamiętać o kwestiach logistycznych, tj. liczbie gości weselnych, położeniu sali weselnej, możliwości noclegu gości, a także o koszcie wynajmu sali weselnej. Warto jest również mieć na uwadze opcję zapewnienia przez właścicieli sali weselnej w miejscowości dodatkowych opcji, jak np.: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tej sprawie pędzimy Wam z pomocą! Z naszą pomocą znajdziecie najlepsze sale weselne w miejscowości i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Krościenko nad Dunajcem

Miasteczko Krościenko nad Dunajcem to miasto, które położone jest w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 34-450. Miasteczko należy do powiatu nowotarskiego. Powierzchnia zajmuje 57,1 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki ukazują długoletnią historię, która związana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Krościenko nad Dunajcem osiąga ok. 6 812. Bezrobocie tu jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość 7%. W miasteczku Krościenko nad Dunajcem gęstość zaludnienia wynosi 119 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 18, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KNT.

Miejscowość Krościenko nad Dunajcem leży niedaleko takich miast i miasteczek jak: Kamienica (17,3 km), Łącko (12,1 km) , Łukowica (18,7 km) , Czorsztyn (4,6 km), Ochotnica Dolna (8,5 km), Szczawnica (7,8 km) , Łapsze Niżne (12,1 km).

Bez względu na porę roku Krościenko nad Dunajcem i okolica przyciąga odwiedzających zapewniając ogrom niespodzianek. Mieści się tu masa atrakcyjnych miejsc, które budują wyjątkowy klimat miasta. Krościenko nad Dunajcem posiada jeden z najbardziej interesujących oraz unikalnych krajobrazów. W miejscowości Krościenko nad Dunajcem i okolicy położonych jest sporo pomników przyrody, obszarów zielonych a także parków. Miasto Krościenko nad Dunajcem daje komfortowe warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.