iWesele.pl

Sala weselna Lądek-Zdrój

Wybór sali weselnej w miejscowości jest niewątpliwie jedną z najbardziej istotnych decyzji jaka jest nowożeńcami. Każdego roku stopniowo wzrasta liczba miejsc w miejscowości , zapewniających organizację przyjęć weselnych, w konsekwencji jest w czym wybierać. Jednak nie jeden raz uświadamiamy sobie, że im szerszy wybór, tym ciężej zdecydować. Zdecydowanie sala weselna w miejscowości powinna być tą wyśnioną.

Ważne jest, by w trakcie dokonywania decyzji sali weselnej w mieście pamiętać o sprawach organizacyjnych, tj. liczbie gości weselnych, położeniu sali weselnej, możliwości przenocowania gości, a także o kwocie wynajmu sali weselnej. Warto jest także zwrócić uwagę na możliwość zapewnienia przez organizatorów sali weselnej w miejscowości dodatkowych opcji, takich jak: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tej sprawie spieszymy Wam z pomocną dłonią! Z naszą pomocą znajdą Państwo najlepsze sale weselne w mieście i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Lądek-Zdrój

Miejscowość Lądek-Zdrój to miasto, które położone jest w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 57-540. Miasteczko należy do powiatu kłodzkiego. Powierzchnia zajmuje 20,3 km2.

Historia założenia jest trudna do ustalenia. Pierwsze wzmianki ukazują długoletnią historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1325. Liczba mieszkańców miasteczka Lądek-Zdrój wynosi ok. 5 685. Bezrobocie tutaj jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość 7%. W miasteczku Lądek-Zdrój gęstość zaludnienia wynosi 279,8 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 74, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DKL.

Miejscowość Lądek-Zdrój leży niedaleko takich miejscowości jak: Bardo (20,5km), Kłodzko (18,5km) , Otmuchów (24,9km) , Stronie Śląskie (5,3km), Paczków (16,1km), Złoty Stok (11,3km) , Bystrzyca Kłodzka (17,6km).

Niezależnie od pory roku Lądek-Zdrój i okolica urzeka odwiedzających oferując ogrom niespodzianek. Znajduje się tu masa interesujących miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miasteczka. Lądek-Zdrój posiada jeden z najciekawszych i unikalnych krajobrazów. W mieście Lądek-Zdrój i okolicy znajduje się dużo pomników przyrody, terenów zielonych oraz parków. Miejscowość Lądek-Zdrój daje pozytywne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.