iWesele.pl

Sala weselna Łambinowice

Wybór sali weselnej w mieście jest niewątpliwie jedną z najbardziej istotnych decyzji jaka stoi przed nowożeńcami. W każdym roku ciągle wzrasta liczba miejsc w mieście , które oferują zorganizowanie imprez weselnych, więc jest w czym wybierać. Niestety niejednokrotnie uświadamiamy sobie, że im bogatszy wybór, tym ciężej zdecydować. Bo przecież sala weselna w mieście musi być tą wyśnioną.

Istotne jest, by podczas podejmowania wyboru sali weselnej w mieście pamiętać o kwestiach organizacyjnych, tj. liczbie zaproszonych gości, lokalizacji sali weselnej, możliwości przenocowania gości, jak również o kwocie wynajmu sali weselnej. Warto jest również zwrócić uwagę na opcję zapewnienia przez właścicieli sali weselnej w miejscowości dodatkowych atrakcji, jak np.: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tym temacie spieszymy Wam z pomocną dłonią! Z naszą pomocą znajdziecie najlepsze sale weselne w mieście i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Łambinowice

Miasteczko Łambinowice to miasteczko, które znajduje się w południowej Polsce, województwo Opolskie, kod pocztowy 48-316. Miasto należy do powiatu nyskiego. Obszar zajmuje 124,0 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski ukazują wieloletną historię, która związana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Łambinowice osiąga ok. 7 602. Bezrobocie tutaj jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość 5%. W miasteczku Łambinowice gęstość zaludnienia wynosi 62 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 77, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od ONY.

Miasteczko Łambinowice leży blisko takich miejscowości i wsi jak: Nysa (17,4 km), Pakosławice (17,3 km) , Biała (19,4 km) , Korfantów (6,2 km), Skoroszyce (14,1 km), Tułowice (9,2 km) , Niemodlin (14,2 km).

W każdej porze roku Łambinowice i okolica urzeka odwiedzających oferując wiele rozrywek. Położonych jest tu masa ciekawych miejsc, które tworzą niesamowity klimat miasteczka. Łambinowice posiada jeden z najciekawszych oraz unikalnych krajobrazów. W miejscowości Łambinowice i okolicy mieści się dużo pomników przyrody, obszarów zielonych oraz parków. Miasteczko Łambinowice stwarza wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.