iWesele.pl

Sala weselna Lanckorona

Decyzja dotycząca sali weselnej w mieście jest z pewnością jedną z najbardziej istotnych decyzji jaka stoi przed nowożeńcami. Każdego roku stale wzrasta liczba lokali w mieście , umożliwiających organizację imprez weselnych, więc jest w czym wybierać. Niestety nie jeden raz okazuje się, że im większy wybór, tym ciężej zdecydować. Zdecydowanie sala weselna w miejscowości powinna być tą wymarzoną.

Ważne jest, by podczas dokonywania decyzji sali weselnej w mieście pamiętać o kwestiach logistycznych, tj. liczbie zaproszonych gości, położeniu sali weselnej, możliwości noclegu gości, jak również o kwocie wynajmu sali weselnej. Warto jest także mieć na uwadze opcję zapewnienia przez organizatorów sali weselnej w mieście dodatkowych atrakcji, takich jak: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tej sprawie pędzimy Wam z pomocą! Z naszą pomocą znajdziecie najlepsze sale weselne w miejscowości i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Lanckorona

Miejscowość Lanckorona to miasto, które położone jest w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 34-143. Miasto należy do powiatu wadowickiego. Obszar zajmuje 40,4 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na wieloletną historię, która związana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Lanckorona wynosi ok. 6 193. Bezrobocie tu jest średnie i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miasteczku Lanckorona gęstość zaludnienia wynosi 153 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 33, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KWA.

Miejscowość Lanckorona leży blisko takich miejscowości i wsi jak: Mucharz (11,9 km), Zembrzyce (11,3 km) , Maków Podhalański (14,6 km) , Kalwaria Zebrzydowska (4,6 km), Stryszów (6,3 km), Sułkowice (6,1 km) , Budzów (8,3 km).

Niezależnie od pory roku Lanckorona i okolica zachwyca turystów zapewniając sporo niespodzianek. Znajduje się tu masa atrakcyjnych miejsc, które budują jedyny w swoim rodzaju klimat miasteczka. Lanckorona posiada jeden z najciekawszych i unikalnych krajobrazów. W miasteczku Lanckorona i okolicy znajduje się sporo pomników przyrody, terenów zielonych a także parków. Miejscowość Lanckorona tworzy wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów.