iWesele.pl

Sala weselna Limanowa

Decyzja dotycząca sali weselnej w miejscowości jest niewątpliwie jedną z najważniejszych decyzji jaka stoi przed nowożeńcami. W każdym roku ciągle wzrasta liczba miejsc w miejscowości , oferujących zorganizowanie przyjęć weselnych, więc jest w czym wybierać. Niestety niejednokrotnie uświadamiamy sobie, że im szerszy wybór, tym ciężej zdecydować. Zdecydowanie sala weselna w miejscowości powinna być tą wymarzoną.

Istotne jest, aby w trakcie dokonywania decyzji sali weselnej w mieście pamiętać o sprawach organizacyjnych, tj. liczbie zaproszonych gości, umiejscowieniu sali weselnej, opcji noclegu gości, jak również o kwocie wynajmu sali weselnej. Warto jest także zwrócić uwagę na opcję zapewnienia przez właścicieli sali weselnej w mieście dodatkowych opcji, takich jak: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tej sprawie spieszymy Wam z pomocą! Z naszą pomocą znajdą Państwo najlepsze sale weselne w mieście i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Limanowa

Miejscowość Limanowa to miasteczko, które położone jest w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 34-600. Miasto należy do powiatu limanowskiego. Obszar zajmuje 18,7 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na wieloletną historię, która związana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1565. Liczba mieszkańców miasteczka Limanowa osiąga ok. 15 103. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość 5%. W mieście Limanowa gęstość zaludnienia wynosi 807,6 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 18, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KLI.

Miejscowość Limanowa leży w pobliżu takich miejscowości i wsi jak: Bochnia (29,2km), Mszana Dolna (24,9km) , Dobczyce (30,9km) , Stary Sącz (21,8km), Nowy Wiśnicz (23,5km), Nowy Sącz (23,3km) , Czchów (23,6km).

W każdej porze roku Limanowa i okolica urzeka turystów oferując moc rozrywek. Położonych jest tu wiele ciekawych miejsc, które budują wyjątkowy klimat miejscowości. Limanowa posiada jeden z najciekawszych i unikalnych krajobrazów. W mieście Limanowa i okolicy mieści się sporo pomników przyrody, obszarów zielonych w tym również parków. Miasto Limanowa tworzy komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.