iWesele.pl

Sala weselna Lisewo

Decyzja dotycząca sali weselnej w miejscowości jest niewątpliwie jedną z najbardziej istotnych decyzji jaka stoi przed nowożeńcami. Każdego roku stale rośnie liczba lokali w mieście , umożliwiających zorganizowanie przyjęć weselnych, więc jest w czym wybierać. Niestety nie jeden raz uświadamiamy sobie, że im szerszy wybór, tym trudniej podjąć decyzję. W końcu sala weselna w mieście musi być tą wyśnioną.

Istotne jest, by w trakcie podejmowania decyzji sali weselnej w mieście pamiętać o kwestiach logistycznych, tj. liczbie gości weselnych, położeniu sali weselnej, możliwości noclegu gości, jak również o kwocie wynajmu sali weselnej. Warto jest również zwrócić uwagę na możliwość zapewnienia przez organizatorów sali weselnej w mieście dodatkowych atrakcji, takich jak: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tym temacie pędzimy Wam z pomocną dłonią! Z naszą pomocą znajdziecie najlepsze sale weselne w miejscowości i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Lisewo

Miasteczko Lisewo to miasto, które leży w centralno-północnej Polsce, województwo Kujawsko-Pomorskie, kod pocztowy 86-230. Miejscowość należy do powiatu chełmińskiego. Obszar zajmuje 86,3 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na wieloletną historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Lisewo wynosi ok. 5 282. Bezrobocie tu jest średnie i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miasteczku Lisewo gęstość zaludnienia wynosi 61 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 56, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od CCH.

Miasto Lisewo leży niedaleko takich miejscowości jak: Wąbrzeźno (17,4 km), Kijewo Królewskie (16,8 km) , Chełmno (18,4 km) , Płużnica (7,6 km), Chełmża (10,6 km), Papowo Biskupie (9,6 km) , Stolno (12,4 km).

Bez względu na porę roku Lisewo i okolica urzeka odwiedzających zapewniając wiele atrakcji. Znajduje się tu wiele atrakcyjnych miejsc, które budują jedyny w swoim rodzaju klimat miejscowości. Lisewo posiada jeden z najciekawszych oraz unikalnych krajobrazów. W miejscowości Lisewo i okolicy znajduje się sporo pomników przyrody, terenów zielonych i parków. Miasto Lisewo daje komfortowe warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.