iWesele.pl

Sala weselna Lisia Góra

Decyzja dotycząca sali weselnej w mieście jest z pewnością jedną z najbardziej istotnych decyzji jaka stoi przed nowożeńcami. Z roku na rok ciągle rośnie liczba miejsc w mieście , oferujących zorganizowanie przyjęć weselnych, toteż jest w czym wybierać. Jednak nie jeden raz okazuje się, że im większy wybór, tym ciężej podjąć decyzję. Zdecydowanie sala weselna w mieście powinna być tą wymarzoną.

Ważne jest, by w trakcie dokonywania wyboru sali weselnej w mieście pamiętać o sprawach logistycznych, tj. liczbie zaproszonych gości, lokalizacji sali weselnej, opcji noclegu gości, jak również o kwocie wynajmu sali weselnej. Warto jest także mieć na uwadze możliwość zapewnienia przez właścicieli sali weselnej w miejscowości dodatkowych opcji, jak np.: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tej sprawie spieszymy Wam z pomocą! Z naszą pomocą znajdą Państwo najlepsze sale weselne w miejscowości i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Lisia Góra

Miasto Lisia Góra to miasto, które położone jest w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 33-140. Miasto należy do powiatu tarnowskiego. Obszar zajmuje 104,3 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na długoletnią historię, która związana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Lisia Góra wynosi ok. 15 226. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość 7%. W miejscowości Lisia Góra gęstość zaludnienia wynosi 145 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 14, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KTA.

Miasteczko Lisia Góra leży blisko takich miast i miasteczek jak: Radgoszcz (14,9 km), Radłów (13,8 km) , Wierzchosławice (15,1 km) , Tarnów (8,5 km), Dąbrowa Tarnowska (9,7 km), Skrzyszów (9,6 km) , Żabno (12,7 km).

Bez względu na porę roku Lisia Góra i okolica urzeka odwiedzających gwarantując dużo niespodzianek. Znajduje się tu wiele atrakcyjnych miejsc, które tworzą niesamowity klimat miasteczka. Lisia Góra posiada jeden z najbardziej interesujących oraz unikalnych krajobrazów. W miasteczku Lisia Góra i okolicy mieści się dużo pomników przyrody, terenów zielonych oraz parków. Miasteczko Lisia Góra tworzy pozytywne warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.