iWesele.pl

Sala weselna Liszki

Wybór sali weselnej w miejscowości jest zdecydowanie jedną z najbardziej istotnych decyzji jaka stoi przed nowożeńcami. W każdym roku stopniowo wzrasta liczba obiektów w miejscowości , zapewniających zorganizowanie przyjęć weselnych, więc jest w czym wybierać. Jednak niejednokrotnie uświadamiamy sobie, że im bogatszy wybór, tym trudniej zdecydować. Bo przecież sala weselna w mieście musi być tą wymarzoną.

Istotne jest, by podczas dokonywania decyzji sali weselnej w miejscowości pamiętać o kwestiach organizacyjnych, tj. liczbie zaproszonych gości, umiejscowieniu sali weselnej, możliwości przenocowania gości, a także o koszcie wynajmu sali weselnej. Warto jest także zwrócić uwagę na opcję zapewnienia przez właścicieli sali weselnej w mieście dodatkowych atrakcji, jak np.: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tej sprawie spieszymy Wam z pomocą! Z naszą pomocą znajdą Państwo najlepsze sale weselne w miejscowości i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Liszki

Miasteczko Liszki to miasto, które leży w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 32-060. Miejscowość należy do powiatu krakowskiego. Obszar zajmuje 72,1 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki wskazują na wieloletną historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Liszki sięga ok. 17 110. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość 5%. W mieście Liszki gęstość zaludnienia wynosi 236 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 12, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KRA.

Miasteczko Liszki leży blisko takich miejscowości jak: Zielonki (14,0 km), Wielka Wieś (13,7 km) , Mogilany (14,0 km) , Skawina (8,3 km), Czernichów (9,4 km), Zabierzów (8,6 km) , Brzeźnica (13,5 km).

W każdej porze roku Liszki i okolica przyciąga odwiedzających oferując moc niespodzianek. Znajduje się tu wiele interesujących miejsc, które budują jedyny w swoim rodzaju klimat miasteczka. Liszki posiada jeden z najbardziej interesujących i najpiękniejszych krajobrazów. W mieście Liszki i okolicy znajduje się sporo pomników przyrody, terenów zielonych i parków. Miejscowość Liszki stwarza komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów.