iWesele.pl

Sala weselna Malczyce

Wybór sali weselnej w mieście jest bez wątpienia jedną z najważniejszych decyzji jaka jest nowożeńcami. Z roku na rok ciągle rośnie liczba lokali w mieście , oferujących organizację przyjęć weselnych, toteż jest w czym wybierać. Jednak niejednokrotnie okazuje się, że im większy wybór, tym trudniej zdecydować. W końcu sala weselna w mieście musi być tą wyśnioną.

Ważne jest, aby w trakcie podejmowania decyzji sali weselnej w miejscowości pamiętać o kwestiach organizacyjnych, tj. liczbie gości weselnych, lokalizacji sali weselnej, możliwości przenocowania gości, a także o koszcie wynajmu sali weselnej. Warto jest także mieć na uwadze możliwość zapewnienia przez właścicieli sali weselnej w mieście dodatkowych atrakcji, takich jak: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tej sprawie spieszymy Wam z pomocną dłonią! Z naszą pomocą znajdziecie najlepsze sale weselne w mieście i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Malczyce

Miasto Malczyce to miasteczko, które znajduje się w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 55-320. Miasto należy do powiatu średzkiego. Obszar zajmuje 52,6 km2.

Historia założenia jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na długoletnią historię, która związana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Malczyce osiąga ok. 5 997. Bezrobocie tu jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość 5%. W mieście Malczyce gęstość zaludnienia wynosi 114 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 71, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DSR.

Miejscowość Malczyce leży niedaleko takich miejscowości i wsi jak: Kostomłoty (17,4 km), Udanin (16,2 km) , Kunice (17,5 km) , Ruja (5,4 km), Wądroże Wielkie (13,2 km), Środa Śląska (9,2 km) , Prochowice (13,3 km).

W każdej porze roku Malczyce i okolica urzeka odwiedzających zapewniając sporo niespodzianek. Znajduje się tu wiele ciekawych miejsc, które budują wyjątkowy klimat miasteczka. Malczyce posiada jeden z najbardziej interesujących i unikalnych krajobrazów. W mieście Malczyce i okolicy położonych jest dużo pomników przyrody, terenów zielonych i parków. Miejscowość Malczyce stwarza wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów.