iWesele.pl

Sala weselna Mordy

Decyzja dotycząca sali weselnej w mieście jest niewątpliwie jedną z najważniejszych decyzji jaka jest nowożeńcami. W każdym roku stale rośnie liczba lokali w miejscowości , zapewniających zorganizowanie imprez weselnych, toteż jest w czym wybierać. Niestety nie jeden raz okazuje się, że im szerszy wybór, tym ciężej podjąć decyzję. Zdecydowanie sala weselna w miejscowości powinna być tą wyśnioną.

Istotne jest, aby podczas podejmowania wyboru sali weselnej w mieście pamiętać o kwestiach organizacyjnych, tj. liczbie zaproszonych gości, lokalizacji sali weselnej, możliwości noclegu gości, a także o kwocie wynajmu sali weselnej. Warto jest także zwrócić uwagę na opcję zapewnienia przez właścicieli sali weselnej w mieście dodatkowych atrakcji, takich jak: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tej sprawie pędzimy Wam z pomocną dłonią! Z naszą pomocą znajdą Państwo najlepsze sale weselne w miejscowości i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Mordy

Miasteczko Mordy to miasto, które znajduje się w centralnej Polsce, województwo Mazowieckie, kod pocztowy 08-140. Miejscowość należy do powiatu siedleckiego. Obszar zajmuje 4,5 km2.

Historia założenia jest trudna do ustalenia. Pierwsze wzmianki ukazują wieloletną historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1488. Liczba mieszkańców miasteczka Mordy wynosi ok. 1 780. Bezrobocie tutaj jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość 5%. W mieście Mordy gęstość zaludnienia wynosi 392,1 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 25, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od WSI.

Miejscowość Mordy leży w pobliżu takich metropolii, miast i wsi jak: Łuków (33,0km), Międzyrzec Podlaski (31,1km) , Siemiatycze (33,6km) , Łosice (13,7km), Drohiczyn (23,1km), Siedlce (16,3km) , Sokołów Podlaski (28,2km).

Niezależnie od pory roku Mordy i okolica przyciąga turystów gwarantując dużo niespodzianek. Znajduje się tu masa ciekawych miejsc, które budują jedyny w swoim rodzaju klimat miejscowości. Mordy posiada jeden z najciekawszych oraz unikalnych krajobrazów. W miejscowości Mordy i okolicy mieści się dużo pomników przyrody, obszarów zielonych i parków. Miasteczko Mordy zapewnia pozytywne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów.