iWesele.pl

Sala weselna Mucharz

Wybór sali weselnej w miejscowości jest zdecydowanie jedną z najbardziej istotnych decyzji jaka stoi przed nowożeńcami. Każdego roku stopniowo rośnie liczba miejsc w mieście , umożliwiających organizację imprez weselnych, toteż jest w czym wybierać. Jednak nie jeden raz uświadamiamy sobie, że im bogatszy wybór, tym ciężej zdecydować. Zdecydowanie sala weselna w miejscowości musi być tą wyśnioną.

Istotne jest, aby w trakcie podejmowania decyzji sali weselnej w miejscowości pamiętać o sprawach logistycznych, tj. liczbie zaproszonych gości, położeniu sali weselnej, możliwości przenocowania gości, a także o kwocie wynajmu sali weselnej. Warto jest także zwrócić uwagę na opcję zapewnienia przez właścicieli sali weselnej w miejscowości dodatkowych atrakcji, jak np.: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tym temacie pędzimy Wam z pomocną dłonią! Z naszą pomocą znajdą Państwo najlepsze sale weselne w mieście i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Mucharz

Miejscowość Mucharz to miasteczko, które położone jest w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 34-106. Miasto należy do powiatu wadowickiego. Obszar zajmuje 37,3 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki wskazują na wieloletną historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Mucharz osiąga ok. 4 086. Bezrobocie tutaj jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość 7%. W mieście Mucharz gęstość zaludnienia wynosi 109 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 33, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KWA.

Miasto Mucharz leży w pobliżu takich miast i miasteczek jak: Stryszawa (11,3 km), Kalwaria Zebrzydowska (11,2 km) , Tomice (11,7 km) , Zembrzyce (5,1 km), Budzów (9,1 km), Stryszów (5,6 km) , Wadowice (9,1 km).

Niezależnie od pory roku Mucharz i okolica urzeka turystów zapewniając wiele rozrywek. Znajduje się tu masa interesujących miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miasteczka. Mucharz posiada jeden z najciekawszych oraz najpiękniejszych krajobrazów. W mieście Mucharz i okolicy znajduje się dużo pomników przyrody, obszarów zielonych a także parków. Miejscowość Mucharz stwarza pozytywne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów.