iWesele.pl

Sala weselna Niepołomice

Decyzja dotycząca sali weselnej w miejscowości jest zdecydowanie jedną z najważniejszych decyzji jaka stoi przed nowożeńcami. Z roku na rok stale wzrasta liczba miejsc w mieście , które oferują organizację imprez weselnych, więc jest w czym wybierać. Niestety nie jeden raz okazuje się, że im większy wybór, tym trudniej podjąć decyzję. W końcu sala weselna w miejscowości musi być tą wymarzoną.

Ważne jest, by w trakcie dokonywania decyzji sali weselnej w miejscowości pamiętać o kwestiach logistycznych, tj. liczbie gości weselnych, lokalizacji sali weselnej, opcji przenocowania gości, a także o koszcie wynajmu sali weselnej. Warto jest również zwrócić uwagę na możliwość zapewnienia przez właścicieli sali weselnej w mieście dodatkowych opcji, jak np.: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tej sprawie spieszymy Wam z pomocą! Z naszą pomocą znajdziecie najlepsze sale weselne w miejscowości i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Niepołomice

Miejscowość Niepołomice to miasto, które znajduje się w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 32-005. Miasto należy do powiatu wielickiego. Powierzchnia zajmuje 27,4 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski wskazują na wieloletną historię, która związana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1776. Liczba mieszkańców miejscowości Niepołomice osiąga ok. 12 507. Bezrobocie tutaj jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miasteczku Niepołomice gęstość zaludnienia wynosi 456,5 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 12, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KWI.

Miasto Niepołomice leży w pobliżu takich miast i miasteczek jak: Dobczyce (20,1km), Kraków (20,0km) , Nowy Wiśnicz (22,0km) , Wieliczka (12,7km), Bochnia (16,9km), Nowe Brzesko (14,8km) , Proszowice (17,5km).

Niezależnie od pory roku Niepołomice i okolica zachwyca odwiedzających zapewniając ogrom atrakcji. Mieści się tu wiele ciekawych miejsc, które budują wyjątkowy klimat miasta. Niepołomice posiada jeden z najciekawszych oraz najpiękniejszych krajobrazów. W mieście Niepołomice i okolicy mieści się dużo pomników przyrody, terenów zielonych w tym również parków. Miasto Niepołomice oferuje komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów.