iWesele.pl

Sala weselna Nowa Słupia

Decyzja dotycząca sali weselnej w miejscowości jest bez wątpienia jedną z najbardziej istotnych decyzji jaka stoi przed nowożeńcami. W każdym roku stopniowo wzrasta liczba miejsc w miejscowości , zapewniających zorganizowanie imprez weselnych, w konsekwencji jest w czym wybierać. Jednak nie jeden raz okazuje się, że im większy wybór, tym trudniej zdecydować. Zdecydowanie sala weselna w mieście musi być tą wyśnioną.

Istotne jest, aby w trakcie dokonywania decyzji sali weselnej w miejscowości pamiętać o kwestiach logistycznych, tj. liczbie zaproszonych gości, lokalizacji sali weselnej, opcji przenocowania gości, a także o kwocie wynajmu sali weselnej. Warto jest również zwrócić uwagę na możliwość zapewnienia przez właścicieli sali weselnej w mieście dodatkowych atrakcji, jak np.: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tym temacie spieszymy Wam z pomocą! Z naszą pomocą znajdą Państwo najlepsze sale weselne w mieście i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Nowa Słupia

Miasteczko Nowa Słupia to miasto, które znajduje się w południowej Polsce, województwo Świętokrzyskie, kod pocztowy 26-006. Miasto należy do powiatu kieleckiego. Obszar zajmuje 85,8 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na długoletnią historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Nowa Słupia wynosi ok. 9 506. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość 7%. W miasteczku Nowa Słupia gęstość zaludnienia wynosi 111 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 41, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od TKI.

Miasto Nowa Słupia leży niedaleko takich metropolii, miast i wsi jak: Baćkowice (12,8 km), Bodzentyn (12,7 km) , Kunów (17,2 km) , Łagów (9,7 km), Bieliny (10,5 km), Waśniów (10,1 km) , Pawłów (11,3 km).

Bez względu na porę roku Nowa Słupia i okolica przyciąga turystów oferując wiele atrakcji. Mieści się tu wiele ciekawych miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miasteczka. Nowa Słupia posiada jeden z najbardziej interesujących i unikalnych krajobrazów. W miasteczku Nowa Słupia i okolicy położonych jest wiele pomników przyrody, obszarów zielonych oraz parków. Miasteczko Nowa Słupia daje wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.