iWesele.pl

Sala weselna Oborniki Śląskie

Wybór sali weselnej w mieście jest z pewnością jedną z najważniejszych decyzji jaka jest nowożeńcami. Każdego roku ciągle rośnie liczba lokali w miejscowości , które oferują zorganizowanie przyjęć weselnych, więc jest w czym wybierać. Jednak niejednokrotnie okazuje się, że im bogatszy wybór, tym trudniej zdecydować. Bo przecież sala weselna w miejscowości musi być tą wymarzoną.

Istotne jest, aby w trakcie dokonywania decyzji sali weselnej w miejscowości pamiętać o sprawach organizacyjnych, tj. liczbie gości weselnych, umiejscowieniu sali weselnej, możliwości przenocowania gości, jak również o kwocie wynajmu sali weselnej. Warto jest także mieć na uwadze możliwość zapewnienia przez właścicieli sali weselnej w miejscowości dodatkowych opcji, takich jak: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tym temacie spieszymy Wam z pomocną dłonią! Z naszą pomocą znajdą Państwo najlepsze sale weselne w mieście i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Oborniki Śląskie

Miasto Oborniki Śląskie to miasteczko, które leży w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 55-120. Miasto należy do powiatu trzebnickiego. Obszar zajmuje 14,5 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze wzmianki ukazują wieloletną historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1945. Liczba mieszkańców miasteczka Oborniki Śląskie wynosi ok. 9 118. Bezrobocie tutaj jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość 5%. W miasteczku Oborniki Śląskie gęstość zaludnienia wynosi 630,6 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 71, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DTR.

Miasto Oborniki Śląskie leży w pobliżu takich metropolii, miast i wsi jak: Wrocław (23,1km), Wołów (19,2km) , Środa Śląska (27,1km) , Prusice (8,4km), Brzeg Dolny (14,7km), Trzebnica (10,4km) , Żmigród (18,4km).

W każdej porze roku Oborniki Śląskie i okolica zachwyca turystów zapewniając ogrom niespodzianek. Mieści się tu masa interesujących miejsc, które budują wyjątkowy klimat miejscowości. Oborniki Śląskie posiada jeden z najbardziej interesujących i najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Oborniki Śląskie i okolicy znajduje się wiele pomników przyrody, terenów zielonych a także parków. Miasteczko Oborniki Śląskie tworzy wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.