iWesele.pl

Sala weselna Ochotnica Dolna

Decyzja dotycząca sali weselnej w miejscowości jest z pewnością jedną z najważniejszych decyzji jaka stoi przed nowożeńcami. Z roku na rok stopniowo wzrasta liczba obiektów w mieście , które oferują zorganizowanie przyjęć weselnych, toteż jest w czym wybierać. Jednak nie jeden raz uświadamiamy sobie, że im większy wybór, tym ciężej podjąć decyzję. W końcu sala weselna w mieście powinna być tą wymarzoną.

Ważne jest, aby podczas dokonywania decyzji sali weselnej w miejscowości pamiętać o sprawach logistycznych, tj. liczbie zaproszonych gości, umiejscowieniu sali weselnej, możliwości przenocowania gości, jak również o koszcie wynajmu sali weselnej. Warto jest także mieć na uwadze opcję zapewnienia przez organizatorów sali weselnej w miejscowości dodatkowych opcji, jak np.: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tym temacie spieszymy Wam z pomocą! Z naszą pomocą znajdziecie najlepsze sale weselne w mieście i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Ochotnica Dolna

Miasto Ochotnica Dolna to miasto, które leży w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 34-452. Miasto należy do powiatu nowotarskiego. Powierzchnia zajmuje 141,2 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na wieloletną historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Ochotnica Dolna sięga ok. 8 518. Bezrobocie tu jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miejscowości Ochotnica Dolna gęstość zaludnienia wynosi 60 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 18, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KNT.

Miasto Ochotnica Dolna leży w pobliżu takich miejscowości i wsi jak: Łukowica (15,7 km), Łapsze Niżne (14,8 km) , Szczawnica (15,7 km) , Krościenko nad Dunajcem (8,5 km), Łącko (9,3 km), Czorsztyn (9,0 km) , Kamienica (9,5 km).

Bez względu na porę roku Ochotnica Dolna i okolica urzeka odwiedzających oferując moc atrakcji. Znajduje się tu masa atrakcyjnych miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miasteczka. Ochotnica Dolna posiada jeden z najbardziej interesujących i unikalnych krajobrazów. W miasteczku Ochotnica Dolna i okolicy położonych jest sporo pomników przyrody, terenów zielonych oraz parków. Miejscowość Ochotnica Dolna zapewnia pozytywne warunki zarówno do życia, jak i dla turystów.