iWesele.pl

Sala weselna Oława

Wybór sali weselnej w miejscowości jest z pewnością jedną z najważniejszych decyzji jaka stoi przed nowożeńcami. W każdym roku stopniowo wzrasta liczba obiektów w mieście , zapewniających zorganizowanie imprez weselnych, w konsekwencji jest w czym wybierać. Jednak nie jeden raz okazuje się, że im większy wybór, tym trudniej zdecydować. Bo przecież sala weselna w miejscowości powinna być tą wyśnioną.

Ważne jest, by w trakcie podejmowania wyboru sali weselnej w miejscowości pamiętać o kwestiach logistycznych, tj. liczbie zaproszonych gości, umiejscowieniu sali weselnej, opcji przenocowania gości, a także o koszcie wynajmu sali weselnej. Warto jest również mieć na uwadze możliwość zapewnienia przez właścicieli sali weselnej w miejscowości dodatkowych opcji, takich jak: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tej sprawie spieszymy Wam z pomocą! Z naszą pomocą znajdziecie najlepsze sale weselne w mieście i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Oława

Miejscowość Oława to miasto, które położone jest w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 55-200. Miasto należy do powiatu oławskiego. Powierzchnia zajmuje 27,4 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze wzmianki ukazują długoletnią historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1234. Liczba mieszkańców miasta Oława wynosi ok. 32 883. Bezrobocie tu jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość 5%. W miejscowości Oława gęstość zaludnienia wynosi 1 201,9 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 71, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DOA.

Miejscowość Oława leży blisko takich miast i miasteczek jak: Wrocław (25,3km), Strzelin (24,3km) , Bierutów (26,6km) , Jelcz-Laskowice (8,5km), Brzeg (15,5km), Siechnice (14,1km) , Wiązów (16,0km).

W każdej porze roku Oława i okolica urzeka turystów zapewniając ogrom rozrywek. Znajduje się tu masa interesujących miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miejscowości. Oława posiada jeden z najbardziej interesujących i unikalnych krajobrazów. W miasteczku Oława i okolicy znajduje się sporo pomników przyrody, obszarów zielonych a także parków. Miejscowość Oława oferuje komfortowe warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.