iWesele.pl

Sala weselna Ośno Lubuskie

Wybór sali weselnej w mieście jest zdecydowanie jedną z najważniejszych decyzji jaka stoi przed nowożeńcami. Z roku na rok stale rośnie liczba obiektów w miejscowości , umożliwiających zorganizowanie przyjęć weselnych, toteż jest w czym wybierać. Jednak nie jeden raz okazuje się, że im bogatszy wybór, tym ciężej zdecydować. Zdecydowanie sala weselna w miejscowości musi być tą wyśnioną.

Istotne jest, aby w trakcie podejmowania decyzji sali weselnej w miejscowości pamiętać o kwestiach logistycznych, tj. liczbie zaproszonych gości, położeniu sali weselnej, możliwości przenocowania gości, a także o kwocie wynajmu sali weselnej. Warto jest także zwrócić uwagę na możliwość zapewnienia przez właścicieli sali weselnej w miejscowości dodatkowych atrakcji, jak np.: catering weselny, czy dekoracja sali weselnej. W tej sprawie pędzimy Wam z pomocną dłonią! Z naszą pomocą znajdziecie najlepsze sale weselne w mieście i okolicach.
0 +
Miast
0 +
Sal weselnych
0 +
Zadowolonych klientów

Sale weselne

Ośno Lubuskie

Miasteczko Ośno Lubuskie to miasteczko, które położone jest w zachodniej Polsce, województwo Lubuskie, kod pocztowy 69-220. Miasteczko należy do powiatu słubickiego. Obszar zajmuje 8,0 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski ukazują wieloletną historię, która związana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1347. Liczba mieszkańców miasta Ośno Lubuskie sięga ok. 3 911. Bezrobocie tutaj jest średnie i wynosi szacunkowo wartość 7%. W miejscowości Ośno Lubuskie gęstość zaludnienia wynosi 488,3 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 95, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od FSL.

Miasteczko Ośno Lubuskie leży blisko takich miejscowości jak: Witnica (24,5km), Słubice (24,2km) , Lubniewice (26,3km) , Rzepin (12,2km), Torzym (21,0km), Sulęcin (16,4km) , Kostrzyn nad Odrą (21,4km).

Bez względu na porę roku Ośno Lubuskie i okolica urzeka turystów oferując ogrom rozrywek. Położonych jest tu wiele atrakcyjnych miejsc, które budują jedyny w swoim rodzaju klimat miejscowości. Ośno Lubuskie posiada jeden z najbardziej interesujących i unikalnych krajobrazów. W miejscowości Ośno Lubuskie i okolicy położonych jest dużo pomników przyrody, terenów zielonych w tym również parków. Miasto Ośno Lubuskie oferuje pozytywne warunki zarówno do życia, jak i dla turystów.